مواد غذایی آلودگی احتمالا یک عامل در coronavirus کارشناسان معتقدند

مرغ به سالمونلا می تواند شما را بیمار. بنابراین می توانید کاهو با E. coli و بوفه با کمین نورو ویروس. پس چرا مقامات بهداشت هشدار به مردم در مورد غذا خوردن مواد غذایی آلوده با کروناویروس جدید?

پاسخ این است که با تغییر مسیرهای موجودات زنده را به مردم بیمار.

ویروس های تنفسی مانند کروناویروس جدید به طور کلی وابسته به سلول ها در مکان هایی مانند ریه ها. میکروب ها مانند نورو ویروس و سالمونلا می تواند زنده ماندن اسید در معده و سپس ضرب پس از اتصال به سلول های داخل مردم جرات.

“متخصص در چه بافت های متصل به طور معمول بخشی از بیماری استراتژی به علت بیماری” با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

CDC و دیگر کارشناسان توجه داشته باشید که این ویروس جدید است و هنوز در حال مطالعه. اما آنها می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که در عین حال که COVID-19 sickens مردم از طریق خود سیستم گوارش هر چند این ویروس شناسایی شده است در مدفوع افراد آلوده.

چگونه این میکروب گسترش نیز متفاوت است.

ویروس های تنفسی مانند آنفلوآنزا و کروناویروس جدید گسترش عمدتا از طریق شخص به شخص تماس و هوا قطرات از سرفه و عطسه یا دیگر پرواز بزاق.

میکروب ها است که مردم را بیمار از طریق مواد غذایی باعث علائمی مانند اسهال. در برخی موارد میکروب در مدفوع می تواند سرمایه گذاری در بهداشت ضعیف به پرش از مردم دست به هر چیز دیگری آنها را لمس.

به همین دلیل بسیار مهم است برای کارگران مواد غذایی به ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار با بیماری های دستگاه گوارش: وجود یک خطر بزرگ این رستوران می تواند در نهایت مشمئز کننده تعداد زیادی از مردم است.

وقتی که می آید به مواد غذایی و COVID-19 کارشناسان می گویند بزرگترین خطر این است که تماس در فروشگاه های مواد غذایی با دیگر مشتریان و کارکنان به جای هر چیزی که شما می خورید. به همین دلیل است که فروشگاه ها در حال محدود کردن تعداد زیادی از مردم به آنها اجازه دهید در, درخواست مشتریان به عمل اجتماعی فاصله و با استفاده از نوار را به علامت چگونه دور از هم مردم باید ایستاده است.

این ویروس جدید می تواند زنده ماندن در برخی از سطوح به طوری کارشناسان می گویند برای نگه داشتن دستان خود را به خود را به عنوان آنجا که ممکن است و اجتناب از دست زدن به صورت خود را در هنگام خرید. پس از باز کردن بسته بندی مواد غذایی خود را در خانه CDC نشان می دهد شستن دست های خود را.

ممکن است آن را سخت تر برای ویروس ها برای زنده ماندن در مواد غذایی خود را.

“این یک متخلخل است. احتمال هر چیزی بازمانده و یا بیرون آمدن از آن می گفت:” آلیسون تنومند, یک متخصص بیماری های عفونی و بهداشت عمومی در دانشگاه کرنل.

همانطور که برای coronavirus یافت شده در مدفوع افراد آلوده CDC یادداشت که آن را شناخته شده نیست که آیا میکروب ها یافت می شود وجود دارد در واقع می تواند به سلامت کسی. تنومند گفت: حضور ویروس در مدفوع بیشتر احتمال دارد که بازتابی از عفونت سیستمیک و نه توانایی خود را برای زنده ماندن دستگاه گوارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>