عمده فروشان مواد غذایی طبقه تاکتیک های بقا در میان هتل و رستوران و بسته شدن

به عنوان رستوران ها و هتل ها و مدارس و دیگر موسسات دریافت توقیف توسط coronavirus از عمده فروشان مواد غذایی که عرضه آنها در حال پخت و پز, تازه, تاکتیک برای زنده ماندن.

Sysco ملت بزرگترین توزیع کننده مواد غذایی است که به طور موقت از دست دادن فروش گوشت تازه و تولید در مجموع در میان COVID-19 بحران پست آموخته است حتی آن را به عنوان تصدیق به خالی کردن موجودی خود را به سوپر مارکت زنجیره ای است که آن را نمی کند به طور معمول در خدمت.

هوستون مبتنی بر غول گفت: برخی از مشتریان خود — که شامل بسیاری از بزرگترین هتل و رستوران های زنجیره ای در ایالات متحده و همچنین مدارس و نهادهای دیگر — که آن را “اساسا تمرکز بر روی مرغ منجمد و گوشت گاو و غذاهای دریایی و سبزیجات برای مدت موقت” با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط پست.

مارس 18 یادداشت اضافه شده است که Sysco نیز از بین بردن شنبه تحویل محصول می گرداند و هشدار داد که زمان تحویل را تضمین نمی شود آن را به عنوان تحکیم مسیرهای حمل و نقل به کاهش هزینه های.

روز دوشنبه Sysco نشان داد در پر کردن آن شده و مجبور به اخراج کردند و کارگران در آن “فروش انبار حمل و نقل و کاربردی پشتیبانی از تیم” اگر چه آن را نمی دهد یک نفر به تفکیک.

منجمد مواد غذایی یادداشت “واقعا مبهوت ما” گفت: یکی Sysco مشتری که خواسته نمی شود شناخته شده است.

Sysco است “ترس را در بیش از حد مواد غذایی تازه چرا که آنها نمی دانند که چه چیزی نیاز خواهد بود” منبع اضافه شده است.

Sysco نیست به تنهایی. برانکس مبتنی بر Baldor تخصص مواد غذایی است که هم در خدمت رستوران موسسات و بوتیک فروشندگان فقط راه اندازی یک خانه ارائه خدمات به مصرف کنندگان. آن را نیز به ثمر رساند مقابله با 100 اوج فروشگاه در نیویورک مترو منطقه به عرضه عمده اقلام مانند پیاز و سیب زمینی Baldor رئیس جمهور مایکل Muzyk گفت: پست.

“غذا کانال توزیع است دچار استرس و آن جای تعجب نیست من که Sysco ندارد یک خروجی برای آن تازه و مواد غذایی در حال حاضر” Muzyk گفت.

“به طور کلی تعویض به مواد غذایی منجمد کمتر از گران قیمت است” گفت: David اسقف یک شریک در سوپر مارکت و مشاور آجر در دیدار کلیک کنید. “نیز وجود دارد که فشار کمتری به فروش آن به سرعت و از آن محافظت Sysco و مشتری از محصول و رفتن بد است.”

اما گوشت منجمد نیز ایجاد کار بیشتر برای رستوران ها که ممکن است عادت کرده اند به ذخیره سازی گوشت در فریزر و آب شدن آن شد. “وجود دارد یک فرایند درگیر در ذوب و گوشت آن باعث اختلال برای اپراتور است که به آن” اسقف اضافه شده است.

سخنگوی Sysco Shannon Mutschler کاهش یافته است به نظر منجمد-غذاهای یادداشت با اشاره به جای نظرات در اوایل این ماه توسط رئیس اجرایی کوین Hourican که نشان داد که Sysco است که به دنبال محوری به سمت خدمت به سوپر مارکت ها در حالی که بسیاری از مشتریان خود باقی می ماند و خاموش شد.

“من شخصا ساخته شده و تماس های تلفنی به مدیران اجرائی از همه مهم grocers از این کشور و به آنها علاقه مند در چگونه Sysco می تواند کمک به آنها را” Hourican گفت CNBC.

عمده تامین کنندگان مواد غذایی مانند غذاهای تایسون و شرکت کارگیل با تمرکز بیشتر به شدت در گرفتن محصول خود را به سوپر مارکت ها و همچنین.

هنوز هم برخی از رقبای کوچکتر هستند با احتیاط در مورد رقابت جدید است.

استاد Purveyors Inc., a Bronx مبتنی بر گوشت که عمده لوازم بالا پایان قصابان و همچنین steakhouses مانند پیتر Luger و اسمیت و Wollensky است که ترویج وب سایت خود را به فروش کاهش به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.

“من باید 1 میلیون دلار ارزش گوشت در خشک پیری اتاق و آن را آخرین دیگر 45 روز, بنابراین من باید برای فروش به مصرف کنندگان” co-owner علامت گذاری Solasz گفت: پست.

“من باید 20 کامیون و ما فرستاده شش کامیون امروز” Solasz اضافه شده در مورد کاهش در کسب و کار خود را.

اما قصاب نیز نگران Sysco پرتاب قابل توجه آن عضله در اطراف.

“اگر Sysco است تلاش برای خلاص شدن از نخست گوشت و آنها را به کسانی که گوشت در فریزر,” Solasz گفت: “آنها ممکن است سعی کنید برای فروختن من و دیگران در قیمت هنگامی که ما از این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>