فورد برای ساخت 50,000 هواکش در 100 روز برای کمک به کروناویروس بیماران

فورد قصد دارد به تولید 50,000 هواکش در 100 روز برای کمک به دیدار با تقاضا برای ماشین آلات حیاتی برای مبارزه با کروناویروس.

از طریق همکاری با GE Healthcare خودروساز گفت: آن را شروع به ساخت هواکش با هفته از آوریل 20 در آن ماشین-قطعات گیاه در میشیگان, میشیگان با هدف تولید 50,000 ژوئیه 4 و تا 30000 در هر ماه پس از آن.

“فورد و جنرال الکتریک, بهداشت و درمان, تیم, کار خلاقانه و خستگی ناپذیر را در بر داشت یک راه برای تولید این حیاتی مورد نیاز دستگاه تنفس مصنوعی به سرعت و در معنی اعداد” فورد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جیم هاکت گفت: در یک شنبه بیانیه ای.

ابتکار — که یک مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت نسبت به فورد تولید از مخازن در طول جنگ جهانی دوم می آید به عنوان متحده در صورت کمبود از ماشین آلات است که می تواند کمک به نگه داشتن coronavirus بیماران زنده است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت را باید به عنوان بسیاری از 30,000 هواکش زمانی که ویروس قله بحران در آمریکا کانون این بیماری همه گیر.

GE Healthcare خواهد مجوز طراحی برای هواکش از Airon Corp. در فلوریدا مستقر, شرکت متخصص در تکنولوژی بالا زندگی-حمایت از محصولات با توجه به انتشار اخبار. دستگاه قابل اجرا بر روی فشار هوا و نیاز نیست برق به درمان coronavirus بیماران فورد گفت.

کارگران در فورد در میشیگان کارخانه تولید هواکش “تقریبا در سراسر ساعت” در نرخ 7,200 ماشین آلات یک هفته در تولید این شرکت گفت. که به مراتب بیشتر از Airon تولید کنونی و طی آن pNeuton مدل یک هواکش در هر روز.

فورد اعلام شد رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار شرکت در یک جمعه tweet به “رفتن در هواکش سریع!” مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در آن روز به زور رقیب خودروساز جنرال موتورز به هواکش.

اما پیتر ناوارو, کاخ سفید دفاع تولید عمل هماهنگ کننده ابتکار فورد در روز دوشنبه برای کمک به این کشور را “جنگ تمام عیار” در برابر ویروس.

“فقط به عنوان فورد در قرن گذشته نقل مکان کرد و ساخت آن ممکن است یکپارچه از خودرو به تولید مخزن در طول جنگ جهانی دوم فورد تیم در حال کار با GE Healthcare به استفاده از آن عالی مهندسی و قابلیت های ساخت به طور داوطلبانه به کمک این ملت حل یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن,” ناوارو در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>