سابق مشهور راننده IDed به عنوان قربانی در رحم, Uber راننده beatdown

هنگامی که او chauffeured چنین مشهور به رابرت دنیرو مارک والبرگ و ساموئل جکسون — اما در حال حاضر بارگذاری راننده Mohamad Al-Gahaffi همچنان در شرایط بحرانی در منهتن بیمارستان یک ماه پس از او وحشیانه مورد ضرب و شتم توسط پنج rowdy سواران که هنوز در حال پی توسط پلیس.

Al-Gahaffi, 56 است که در کما چسبیده به زندگی پس از حمله ماه گذشته زمانی که او طفل شیرخوار پانچ در این صورت پس از او پرسید: یک گروه از پنج مسافر به توقف نوشیدن در ماشین خود را در طول سفر خود را از یک ملکه حزب به منهتن.

“من نمی خواهید این بر کسی و جامعه خواسته او همچنین گفت:” یکی از دوستان خانوادگی, Omer Seman, 25.

Al-Gahaffi ثابت از خود مسجد محلی در منهتن که در آن او خواهد گهگاه منجر شود نماز است.

او chauffeured برخی از بزرگترین مشاهیر را از طریق شهرستان پس از مهاجرت از یمن در اوایل 1990s با توجه به Seman رانندگی De Niro, Jackson, Whalberg و دیگر ستارههای در حالی که کار برای BLS Limo خدمات.

او پس از آن به عنوان یک زرد cabbie قبل از اینکه اخیرا شروع به رانندگی برای Uber Seman گفت.

پنج مظنون — سه مرد و دو زن — هنوز هم در بزرگ است.

حمله به بسیج Al-Gahaffi را رانندگان و یمن آمریکایی است. نیویورک امور خارجه فدراسیون از رانندگان تاکسی و یمن آمریکا تجار انجمن در روز یکشنبه طرح اعلام پاداش نقدی برای هر کسی که اطلاعاتی که منجر به دستگیری در مورد.

“هیچ کس نباید ترس برای زندگی خود را در حالی که کار برای امرار معاش خود گفت:” ابراهیم Aiyash مدیر اجرایی در YAMA, در بیانیه ای. “ما غمگین حمله محمد و همه چیز را ما می توانیم برای اطمینان در خدمت عدالت است و عاملان هستند دستگیر.”

Al-Gahaffi است “یک مرد سخت است که نیست ترس از رویارویی او نمی ترسم.” Seman اضافه شده است. “اگر کسی برداشت و مبارزه با او را به ایستادن برای خود.”

Three of the suspected assailants who left an Uber driver in a coma in Manhattan.
سه مظنون به مهاجمان که در سمت چپ Mohamad Al-Gahaffi در کما در منهتن.DCPI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de