مشاور سابق کلینتون پیش بینی دموکراتیک اولیه ‘نوشتن در جنبش” برای کومو

دیک موریس یک مشاور سابق رئیس جمهور بیل کلینتون می گوید او را باور نمی کند Democrtic سناتور جو بایدن قفل است در سال 2020 نامزدی — از آنجا که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می تواند گیرنده از یک “نوشتن در حرکت است.”

“بایدن فکر می کند او نامزدی دوخته شده اما من خیلی مطمئن نیستم. کومو انجام شده است به خوبی با روزانه خود را در رویداد مطبوعاتی. قلب غم انگیز, درام, از او و برادرش در هوا واقعا جذب گسترده مخاطبان — فوق العاده همدردی” موریس گفت: میزبان جان Catsimatidis خود AM 970 نمایش “گربه میزگرد” در مصاحبه ای که پخش یکشنبه.

“آن را کاملا امکان پذیر است برای کومو به جای بایدن به عنوان یک نامزد. بایدن در حدود 1,200 نمایندگان, اما شما نیاز به 1,900 به نفع نامزدی. بسیاری از ایالت ها به تعویق افتاد, خود, مقدماتی,” موریس ادامه داد.

“و نیویورک با بیش از 200 نمایندگان به تعویق افتاد اولیه آن تا 23 ژوئن گذشته در کشور است. من فکر نمی کنم که این یک تصادف است. من فکر می کنم کومو ممکن است به تعویق افتاد آن را به طوری که آن را افزایش می دهد شانس. شما می توانید نوشتن در جنبش برای کومو.”

فرماندار بوده است در کانون توجه خود روزانه coronavirus جلسات که در آن او توضیح می دهد که دولت در تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر رئیس جمهور خواستار تهمت و دیگر رهبران برای تجهیزات پزشکی و گاهی مربوط مردمی داستان در مورد خانواده اش.

Joe Biden
جو بایدنمایکل Brochstein/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

او نیز گرفته می شود زمان در طول جلسات به مصاحبه برادر, CNN, لنگر, Chris Cuomo که اطلاعات خود را در مبارزه با این ویروس که او را توصیف به عنوان “هیولایی”.

موریس پیش بینی کرد که اگر یک نظرسنجی انجام شده بین کومو و بایدن “شما می خواهم پیدا کردن کومو برنده … تهمت باید در مورد آن فکر می کنم. چون کومو خواهد بود بسیار متفاوت منظور از قدر حریف از بایدن بود.”

فرماندار خواسته شد برادر کوچکترش در ظاهر در سی ان ان که آیا او تا به حال هیچ وجه قصد در حال اجرا است.

“اجازه بدهید به شما چیزی بپرسید. با تمام این چاپلوسی است که شما برای انجام کار خود را, شما در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟ بگویید مخاطبان” Chris Cuomo پرسید.

گفت: “فرماندار. “هیچ.”

و با وجود برخی دموکراتیک خودی و گفت او می تواند اضافه کردن یک تکان از حرکت به بایدن کمپین کومو را رد کرده است هیچ علاقه ای به معاون ریاست جمهوری حافظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>