سابق کالج بسکتبال standout می میرد و پس از مبارزه با کروناویروس

سابق کالج بسکتبال standout از شهر نیویورک درگذشت به دلیل عوارض ناشی از کوروناویروس با توجه به گزارش.

دیوید ادواردز که بازی تگزاس A&M و جورج تاون در میان حداقل 600 آلوده بیمارانی که فوت کرده اند در آمریکا, اخبار صبح دالاس گزارش شده است.

سابق تگزاس A&M دستیار مربی, فرانک Haith که در حال حاضر سر مربی در تولسا توییتی شنبه که ادواردز درگذشت و در زادگاه خود در نیویورک عوارض زیر با ویروس.

“این وضعیت بسیار واقعی و اثرات بسیاری است که ما به عشق” Haith نوشت. “در ادامه به انجام بخشی خود را به عنوان ما به مبارزه با این افتضاح بیماری همه گیر. ما ضرب و شتم این, اما ما نیاز به کمک همه.”

ادواردز خود را آغاز کالج بسکتبال حرفه ای در جورج تاون قبل از انتقال در سال 1991 به Texas A&M که در آن او ساخته شده همه کنفرانس غرب تیم سه بار.

او Texas A&M هم تیمی چارلز هندرسون را شکست و خبر مرگ او روز شنبه گفت که “coronavirus آمار من در قلب است.”

“هرگز در یک میلیون سال که من حتی تصور من backcourt تیمی را قبل از زمان خود” هندرسون نوشت: در Facebook. “من فقط خبری که دیو ادواردز در گذشت. برای کسانی که شده دعا برای او در حال حاضر در یک جای بهتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>