سابق غول وستون nanda gonzález ضربه برنده تمام پولها با 49ers

میامی — دقیقا چه رفت با غول?

“من می توانم به شما بگویم” وستون nanda gonzález گفت: پست این هفته از 49ers تیم هتل. “من نمی دانم. آن است که آنچه در آن است. کسب و کار, NFL, همه در حال حرکت مکان های مختلف و من در اینجا به پایان رسید و ما در سوپر باول که عالی است. من واقعا لذت بردن از آن را در اینجا. من بزرگ هم تیمی های واقعا بزرگ مربیان آن بوده است و تعداد زیادی از سرگرم کننده است.”

آره nanda gonzález دقیقا نمی گم غول و از دست دادن.

او قرار بود به یک ثابت در بزرگ آبی خط حمله برای یک دهه صورت گرفته در دور دوم 2014 پیش نویس ساندویچ توسط میدارد دور اول از جاستین Pugh سال قبل و Ereck گل سال پس از. بدون این غول را نادیده بگیرد خود نیاز به بازسازی جرم خود را خط. آنها به سادگی انجام نمی شود آن را درست به همین دلیل است که Pugh به پایان رسید تا با کاردینالز و گل رفت به بازی به صورت ردسکینز.

Nanda gonzález نشسته است و زیباتر از هر یک از سه نفر. قرارداد خود را تمام شده پس از چهار سال و او امضا پنج سال $47.5 میلیون مقابله با 49ers. او شروع به 15 بازی فصل گذشته و برای اولین بار 13 در این فصل قبل از رنج پاره شده تاندون کشکک که نیاز به عمل جراحی خود را به پایان فصل و جلوگیری از او را از شرکت در سوپر باول سال 2020 است.

Weston Richburg
وستون Nanda Gonzálezگتی ایماژ

Nanda gonzález, 28, شروع 47 بازی اول خود سه سال با غول, اما همه چیز soured در سال 2017. او شروع به بازی و سپس بیرون رفت و با یک ضربه مغزی. برت جونز قرار داده شد به عنوان استارتر و بن McAdoo مربیگری کارکنان فکر می کردم او ارتقا سطح بازی در مرکز. زمانی که nanda gonzález آماده بود برای بازگشت او برای رفتن به یک نسخه پشتیبان تهیه به جونز. Nanda gonzález هرگز رو به عقب در این زمینه و برخی در سازمان معتقد بودند او خودش را نگه داشته به دلیل تنزل. یک منبع گفت: nanda gonzález رشد سرخورده با غول, اما او نمی رفتن وجود دارد.

“وجود دارد بسیاری از مسائل وجود دارد” nanda gonzález گفت. “من می خواهم گفت, من در اینجا در یک محل جدید است که من واقعا لذت بردن و من سپاسگزار برای آنها به من یک شات. که کسب و کار است. گاهی اوقات آنها نمی خواهند به کسی پرداخت و آنها در حرکت و رفتن به جایی که آنها می خواهند به استفاده از مهارت های خود را تنظیم و این چیزی است که اتفاق افتاده است با وضعیت من. من از آن راضی است.”

فقط می خواهم که این سه جوان غول بازیکنان به دست آمده را با ارزش پیش نویس سرمایه رفته بودند.

“آره من فکر کردم ما تا به حال برخی از بازیکنان خوب وجود دارد” nanda gonzález گفت. “من فکر می کردم ما بازی خوبی توپ. جاستین در آریزونا من در اینجا در حال حاضر. این تنها راه بروید.”

“اگر شما در یک مکان اقامت شما به نوعی احاطه شده توسط همان. من برای رفتن به یک طرف کاملا متفاوت از کشور و تجربه های جدید در محل جدید منطقه کاملا جدید مربیان است. آن را واقعا سرد است.”

برای اطلاعات بیشتر در سوپر باول سال 2020 گوش دادن به آخرین قسمت از “آبی راش” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر