سابق جت براندون Copeland دادن دوباره با ‘زندگی’ وبینار برای بازیکنان NFL

براندون Copeland یک بازی در روز سه شنبه. کیکآف در 5 p. m. شرقی.

Coronavirus سر در گم می شود. که زمانی که برای اولین بار در یک سری از آموزشی Copeland ایجاد کرده است آغاز می شود برای همکار NFL بازیکن که در آن او زندگی ارائه مشاوره که شامل زمان و مدیریت مالی.

این اتصالات کلاس Copeland تدریس در دانشگاه پنسیلوانیا خود alma mater است به نام “زندگی 101” از آنجا که در بیشتر راه بیش از حرفه ای ترین ورزشکاران او زندگی را نمیفهمد.

Copeland یک 28 ساله linebacker که به تازگی امضا شده با پرستان پس از بازی در دو سال گذشته با جت و او چیزی جز یک بعدی. خود را “فصل” هستند و نه محدود به پنجره که در آن NFL بازی هستند چرا که Copeland همه چیز در مورد دادن و پرداخت زندگی رو به جلو است.

در نتیجه ایجاد این سری از آموزشی که به صورت رایگان برای همه فعال بازیکنان NFL.

Copeland مصمم است اجازه نمی دهید این دوره از پناه در محل به دلیل coronavirus بحران ترک همسالان خود را محدود به یک وجود بازی بازی های ویدئویی و تماشای Netflix بکشد در شب.

“ما باید سعی کنید در این نگاه به عنوان یک فرصت برای دریافت بهتر” Copeland گفت: پست. “که ممکن است توسط حسابرسی خودمان رفتن را از طریق صورتحساب انجام کارها پیدا کردن جیب کوچک از پول و بیرون آمدن از این قوی تر در نظر داشتن یک طرح سرمایه گذاری بهتر.

“مزایای داشتن من بود میزبان این است که آنها در حال صحبت کردن به یک برادر زمانی که آنها در حال صحبت کردن به من. شما می توانید در منفی ساکن این [بحران] و یا شما می توانید بیرون آمدن از آن بهتر است زیرا سال از هم اکنون برخی از مردم خواهد شد بحث در مورد داشتن پول و یا تبدیل شدن به فرد آنها از این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

Copeland که فارغ التحصیل از پن وارتون مدرسه کسب و کار قبل از ورود به NFL به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2013 هرگز متکی فوتبال به تعریف او. او بازی گرفته شده دور از او در سال 2017 زمانی که او پاره عضلات سینه ای و خارج از فوتبال برای یک سال قبل از امضای قرارداد با این جت در سال 2018 و resuscitating حرفه ای تولید خود را بهترین فصل با پنج کیسه.

Former Jet Brandon Copeland speaks after winning the Allen Page Community Award at the NFL Players Association annual state of the union news conference on Jan. 30.
سابق جت براندون Copeland صحبت می کند پس از پیروزی آلن صفحه جامعه جایزه در بازیکنان NFL انجمن سالانه وزارت امور خارجه این اتحادیه در کنفرانس خبری در Jan. 30.AP

پس Copeland می داند بهتر از بسیاری است که هیچ تضمینی وجود ندارد در ورزش به خصوص در فوتبال که معمولا شناخته شده به خاطر “نه برای مدت طولانی.”

او به تازگی به خارج از بازیکنان NFL ارتباط با وبینار ایده و آن را در آغوش گرفت تا یقین است که او را از آنجا در تماس با هر دو این بازیکنان NBA انجمن و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط به ارائه خدمات خود را.

“زمانی که من تن به تن به این [NFL] بازیکنان ارتباط من به آنها گفتم این یک فرصت برای ما به یک منبع و یک سیستم پشتیبانی برای ما بچه ها در طول این زمان” Copeland گفت. “اگر ما در حال انجام است که پس از آن چه هستند که ما در اینجا؟”

Copeland گفت: او در حال حاضر بازیکنان دیگر به او برسد و بر یک اساس پرسیدن سوال در مورد نحوه سرمایه گذاری در سهام و زمانی که آنها باید سرمایه گذاری.

“پس بیایید با هم یک مکالمه هم با همه,” او گفت:. “همچنین می خواهم برای کمک به مردم درک کنند که همفکر در سراسر لیگ و همچنین کمک خواهد کرد که آغاز بیشتر مکالمات خود را در رختکن در مورد این مسائل. این فقط من انجام آنچه که من انجام دهید و نگه دارید هل دادن گفتگو به جلو و نگه داشتن اتصال مردم است.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

Copeland گفت: در نهایت او می خواهم برای باز کردن آموزشی به مردم است.

“بسیاری از مردم کهنه در ورزشکاران که رفته ام شکست اما آن را فقط به بازیکنان, این, مردم,” او گفت:. “مردم دیدن ورزشکاران به شکست در عرض چند سال از بازنشستگی. اما همسایه ها ممکن است انجام همان چیزی که آنها نه فقط در اخبار است.”

Copeland گفت: روز سه شنبه بازکن “خواهد بود بیشتر از coronavirus مربوط بررسی و در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید بهتر است خودمان را به ما می آیند از این قوی تر است.”

“است که می تواند در برنامه ریزی و مستغلات و یا گرفتن در یک طرح سرمایه گذاری و یا چیزی به عنوان ساده به عنوان خواندن برخی از کتاب ها و گرفتن برخی از چیزهایی که انجام می شود که شما همیشه می خواستم به انجام, اما نمی, هم,” او گفت:.

پس از webinar ها او را آدرس املاک و مستغلات, سهام, مالیات و حسابداری, کارآفرینی و کسب و کار کوچک.

آنچه در آن است برای Copeland?

او در حال پرداخت اسمی “حق یا مزد اموزگار” توسط NFLPA اما انگیزه در هسته ی اصلی آن است که صرفا نوع دوستانه.

“برای من این است که در مورد ارتباط با افرادی که همفکر و گسترش کلمه, پخش كردن, دانش,” او گفت:. “من یک ساعت از وقت من به آنچه که من در حال حاضر انجام آنچه که من در مورد پرشور و اشتراک گذاری اطلاعات. من شخصا معتقدم که وجود دارد یک کراوات بین استرس و مسائل روانی و نمی شود که در آن شما می خواهید به توان مالی.

“پس به پلت فرم من به عنوان یک NFL بازیکن و به یک فرصت برای کمک به مردم بیشتر اعتماد به نفس در آن چیزی است که من به آرامی را نمی. این چیزی است که من در آن برای. این زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>