سابق NBA ستاره بن گوردون: “من با وسواس کشتن خودم’

بن گوردون سابق مانت ورنون دبستان star, UConn قهرمان ملی و NBA standout است و باز خود را در مورد شخصی شیاطین از رفتن به جزئیات در مبارزات خود با افسردگی و چند بار او تقریبا در زمان زندگی خود را.

در سرد اول شخص حساب بازیکنان تریبون گوردون برگزار شبانه اش جنگ توصیف آنها به عنوان یک عبا بود که خفه کننده او.

“من خواهد بود تا بر روی سقف ساختمان آپارتمان در چهار o’ ساعت در صبح, فقط قدم زدن به لبه لبه به دنبال بیش از قدم زدن به جلو و عقب به جلو و عقب — فقط تفکر من واقعا در مورد آن را انجام دهد, B,” گوردون نوشت.

“من در مورد به فرار از این همه s–t. من با وسواس کشتن خودم. این همه من تحقیق همه من فکر کردن در مورد. یک شب من و حملات وحشت کردم خیلی بد است که من می توانم از فکر می کنم در مورد فرار. … شما تبدیل شدن به مانند یک حیوان است. غریزی است.”

آن بود که پس از او 11th و فصل نهایی در لیگ هنگامی که گوردون زندگی در هارلم. او دیگر مجبور بسکتبال. او متقاعد شد او در برزخ است که او دیگر زنده است. گوردون به حال هرگز دیده می شود یک درمانگر, اما او نمی تواند تصور کنید که صحبت کردن در مورد مشکلات خود را خواهد هر چیزی را حل کند.

Ben Gordon playing at UConn
بن گوردون بازی در UConnگتی ایماژ

“من تمام زندگی حرفه ای من یک گرگ در لباس گوسفند. اما در حال حاضر که من اصلا بسکتبال دیگر گرگ در حال آمدن است” گفت: گوردون که برای خریداران پیستون اورلئانز و سحر و جادو. “در حال حاضر من نمی مراقبت در مورد برش مو کنه. در حال حاضر من نمی مراقبت در مورد اصلاح. در حال حاضر من نمی مراقبت در مورد هر چیزی به جز افکار در داخل سر من.”

در نهایت او کمک کردم پس از بازداشت سه بار بین ماه های ژوئن و نوامبر 2017. و این به او کمک کرد فقط صحبت کردن آنچه در رفتن را از طریق ذهن خود را متوجه او برای مقابله با افسردگی است.

“هدف ندارد به کمال است. آن را فقط می تواند صلح و پذیرش با خودتان” 36 ساله گوردون نوشت. “من می دانم که برای ورزشکاران به خصوص که صدا ممکن است مانند برخی از bulls–t. که ممکن است صدای نرم. ما آموزش دیده به فکر می کنم که در راه است. آن را تقریبا مانند ما در حال شستشوی مغزی. اما تمام دلیل من به شما گفتن داستان من است چرا که من می دانم — من می دانم که وجود دارد بازیکنان وجود دارد که نیاز به کمک. و برای کسانی که بازیکنان ؟ من فقط می گویند نگران نباشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im