یک روانپزشک سابق این شهر را برای سیستم بیمارستان ادعا می کند او دچار تلافی شکایت که شهردار بیل د Blasio فشار به Rikers Island “سیاسی” روان-سلامت ارزیابی از زندانیان.

در $3 میلیون whistleblower با توجه دکتر ملیسا کی می گوید: او سیلی با ساختگی انضباطی اتهامات و تنزل مقام برای هشدار “است که زندانیان به طور بالقوه در حال آزاد شدن از زندان در تسریع مد و [در] دور زدن از روش و قانون است.”

کی سابق مدیر پزشکی برانکس روانپزشکی پزشکی قانونی دادگاه درمانگاه مدعی مقامات بهداشتی درمانی و بیمارستان ها شرکت متعهد “اخلاقی نقض” و “تخلفات” در ارتباط با امتحانات استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا متهمان صالح برای محاکمه. کسانی که بی کفایت و متعهد به دولت از سلامت روانی برای مراقبت از.

تحت de Blasio “این امتحانات سیاسی تبدیل شده اند . . . در تلاش برای به دست آوردن زندانیان خاموش Rikers Island با سرعت بیشتری” او فدرال منهتن کت و شلوار اتهامات عنوان شده علیه.

سوء رفتار گفته می شود شامل تابع بیمار روانی زندانیان به امضای دور خود حقوق و حریم خصوصی “بدون ظرفیت خود را برای درک و بدون ورودی از دفاع وکیل” کت و شلوار می گوید.

“شما در حال برخورد با یک آشکار و اسب سوار بی توجهی به حقوق متهمان گفت:” کی وکیل ویژه Hagan.

زمان کی ادعا شکایات بین ماه های ژانویه و نوامبر سال 2018 و همزمان با ماه فوریه 2018 اعلام HHC که آن را “تمرکز” نظارت شهرستان را چهار روانی قانونی دادگاه درمانگاه تحت آن تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی بخش به منظور “کاهش زمان که مردم به ماندن در Rikers انتظار روانپزشکی ارزیابی” رئیس دفتر شهردار از عدالت کیفری الیزابت گلیزر گفت.

HHC مراجعه کننده یک درخواست برای نظر به شهر قانون بخش که در آن گفت: “این اتهامات هیچ شایستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی