سابق سلطنتی حفاظت افسر سطل زباله شاهزاده اندرو بهانه برای کلید شب در Jeffrey Epstein-فیلم رسوایی قاچاق و راه اندازی یک مبارزه قانونی برای اثبات آن با توجه به گزارش روز شنبه.

خوار دوک نیویورک ادعا کرد که او با دختران خود را در یک رستوران پیتزا و پس از آن خانه و همه شب در سال 2001 تاریخ شاکی ویرجینیا رابرتز Giuffre ادعای او بود که برای اولین بار مجبور به رابطه جنسی با او.

اما “بسیار مورد احترام” سلطنتی سابق پلیس است گفت: پست در روز یکشنبه که او به وضوح به یاد می آورد شاهزاده به جای آمدن به خانه به کاخ باکینگهام در وسط شب و پرتاب “سوء استفاده” در کاخ سپاه پاسداران است.

سابق پلیس گفت: UK کاغذ که او فقط می خواهد “برای عدالت” و حاضر به صحبت با وکلای مبارزه برای شاکیان.

او همچنین راه اندازی یک حقوقی پیشنهاد از طریق حفاظت از اطلاعات و قوانین مربوط به آزادی اطلاعات برای دسترسی و تغییر فهرست و اسناد دیگر به تکرار آن همان شب در سال 2001 که Giuffre می گوید او با رویال در اتهام خانم Ghislaine ماکسول لندن ،

لندن شهری پلیس قبلا رد یک روزنامه حقوقی پیشنهاد برای ردیابی اندرو محافظان’ حرکات آن شب.

“داشتن در نظر گرفته شاهزاده اندرو بهانه با خود من خاطرات این باور من است که سوء استفاده رویارویی با سلطنتی می توانست در ساعات اولیه روز شنبه 11 مارس سال 2001” افسر مقاله گفت.

“به 100 درصد خاص من می خواهم دسترسی به وظیفه من فهرستی برای این ماه. من اعتقاد دارم که من حق دارند که من خود را تغییر الگوهای,” او گفت:.

Evidence photo of Virginia Roberts, center, with Prince Andrew and Ghislaine Maxwell
شواهد عکس از ویرجینیا رابرتز مرکز با شاهزاده اندرو و جفری اپستین گال رفیق Ghislaine ماکسول

Giuffre بارها گفت آن شب او بود که برای اولین بار مجبور اپستاین به داشتن رابطه جنسی با اندرو زمانی که او فقط 17. آن هم زمانی که در حال حاضر بدنام عکس از او با رویال گفته است گرفته شده است.

هنگامی که اندرو به بهانه در طول فاجعه مصاحبه بی بی سی سال گذشته آن را به عهده گرفت او به معنای او در خانه مانده با دختران خود در خانه و خانواده از Sunninghill پارک در حدود 10 مایل از رستوران پیتزا.

اگر افسر درست است او در واقع از آن شب — و بازگشت به جای کاخ طرف دیگر از لندن است.

آن را به دلیل اندرو “فریاد سوء استفاده از طریق رادیو” در حالی که فلش ماشین خود را نور می شود اجازه دهید به کاخ سابق پلیس با یک “نمونه” ضبط شده است.

“سوء استفاده به خاطر دارم که در عبارات مانند ‘باز این خونین دروازه شما buffoons! این خونین دروازه باز!'” او گفت: کاغذ خواستار آن ‘تحقیر.'”

“پس از دیدن این مصاحبه بی بی سی آن را در من dawned که سوء استفاده از حادثه من با تجربه می تواند شک و تردید در شاهزاده اندرو بهانه اگر آن را در همان شب” گفت: پست در روز یکشنبه.

لیزا بلوم یک وکیل برای چند تا از اپستین قربانیان گفت که او خواهد بود “خوشحال به صحبت با افسر.”

“این است که در حال حاضر بیشتر ضروری تر از همیشه است که شاهزاده اندرو به او وعده داده شده و همکاری با اف بی آی تحقیقات,” او گفت: Mail.

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: لندن ایونینگ استاندارد که افسر سابق است “حق ارسال موضوع درخواست دسترسی به آن خواهد شد و سپس در نظر گرفته شود.”

“ما در حال آماده به بحث در مورد سوابق که ما ممکن است یا نه ممکن است نگه دارید در مورد مسائل حمایت می کند. ما در حال انجام تحقیقات جنایی ، ” سخنگوی اضافه شده است.

اندرو همیشه قاطعانه هرگونه تخلف و یا داشتن رابطه جنسی با Giuffre.

کاخ باکینگهام قبلا “تأکید کرد که دوک یورک تا به حال هر گونه تماس جنسی و یا ارتباط با ویرجینیا رابرتز” اصرار “هر گونه ادعای خلاف است نادرست و بدون پایه و اساس است.”

کاخ گفت: استاندارد آن است که اظهار نظر در این افسر سابق ادعا می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de