فرمول یک قرار می دهد تقریبا نیمی از کارکنان خود را در کردند با توجه به کروناویروس

فرمول یک قرار داده است تقریبا نیمی از کارکنان خود را در کردند تا پایان ماه مه با توجه به این رمان coronavirus با رئیس تعقیب کری و مدیریت ارشد نیز در نظر گرفتن قطع پرداخت یک F1 گفت: در روز سه شنبه.

منابع گفت: کسانی که در کردند عمدتا کارکنان که کار شد مسابقه-آخر هفته متمرکز شده و کسی نمی تواند آن را انجام از راه دور. این شرکت با استخدام بیش از 500 نفر است.

فرمول یک فصل هنوز برای شروع با مارس 15 فصل بازکن در استرالیا لغو شد همراه با موناکو در ویترین ممکن است.

شش نژاد های دیگر شده اند به تعویق افتاد و آزادی رسانه های متعلق به فرمول یک امید برای شروع کردن برخی از زمان در اروپا تابستان, شرایط اجازه با کاهش برنامه 15-18 نژادها.

سخنگوی گفت: تیم رهبری ارشد تا به حال به طور داوطلبانه صورت گرفته 20 درصد کاهش پرداخت اما باقی خواهد ماند در محل کار در حالی که کری یک آمریکایی گرفته شده بود بزرگتر کاهش.

فرمول یک سود بیشتر از درآمد خود را از مسابقه ارتقاء هزینه پخش معاملات و تبلیغات و حمایت مالی است که باید همه متوقف شده است با این ویروس با بیشترین, ورزش در یک وقفه در سطح جهان است.

سه نفر از هفت انگلیسی, تیم های مبتنی بر — مک لارن ویلیامز و مسابقه نقطه نیز furloughed کارکنان در هفته گذشته به کاهش هزینه ها.

این تیم در حال حاضر در یک کارخانه shutdown با اوت فرار رو به جلو آورده تا مارس و آوریل به اجازه می دهد فضا برای تغییر زمان مسابقه.

تحت دولت بریتانیا کردند طرح اعلام کرد در ماه گذشته کارفرمایان می توانند ادعا می کنند برای 80 درصد از کارکنان معمول دستمزد ماهانه هزینه های نزدیک به 2500 پوند ($3,068) در هر ماه.

فرمول یک تیم در حال حاضر مورد توافق را به تاخیر بیاندازد تا 2022 قابل توجهی ویژگی های حکومت تغییرات برنامه ریزی شده برای سال 2021 و با استفاده از همان خودرو در سال آینده به صرفه جویی در پول.

مک لارن رئیس Zak قهوه ای هشدار داد در آخر هفته که فرمول یک در است “بسیار شکننده دولت” و در خطر از دست دادن برخی از آن 10 تیم مگر اینکه برخی از تغییرات بزرگ ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de