Fotis Dulos اند شکست خود بچه های مادر بزرگ به دنبال حمایت از کودکان

Fotis Dulos ظاهرا مرده را شکست.

مدیر موقت از متهم همسر-قاتل املاک یافت او تنها در مجموع $272 در دو حساب های بانکی — که خانه اش, ساختمان, شرکت, Fore, گروه, حال تعادل صفر با توجه به هارتفورد کورانت.

“پیش بینی آن است که املاک و ممکن است ورشکسته” مدیر کریستوفر آغوش به این روزنامه گفت.

آغوش گفت که جلو گروه دارای چندین خواص, اما همه حمل و بدهی های سنگین از جمله فارمینگتون عمارت که در آن Dulos سعی در کشتن خود را در ماه ژانویه است.

او دو روز بعد در ژاکوبی مرکز پزشکی پس از پنج فرزند خود را به بازدید او در بیمارستان است.

مدیر همچنین گفت: هیچ یک خالی صندوق امانات یک بانک محلی است که به طور مشترک متعلق به شخص دیگری است. او خواسته است دادگاه انحصار وراثت به حکم سوابق بانکی به ببینید که چه کسی مالک است و کسی که آخرین دسترسی به جعبه.

در آغوش گرفتن است و به دنبال پیدا کردن اگر Dulos سمت چپ را که به او شده است قادر به پیدا کردن.

جزئیات پدید آمده پس از گلوریا Farber از Dulos’ همسر جدا جنیفر Farber Dulos به دنبال $4,400 یک ماه در حمایت از کودک برای کودکان. او در حال حاضر حضانت از نوه های او چون پدر آنها مرده است و مادر خود فرض است مرده است.

جنیفر Dulos رفت از دست رفته مارس 24 پس از او کاهش یافته کودکان و نوجوانان در مدرسه است. کانکتیکات محققان ادعا می کنند او را شوهر جدا منتظر او در گاراژ پس از رها کردن و ذبح او قبل از گرفتن بدن خود را به مکانی نامعلوم.

کنتیکت قاضی کاهش یافته است به اتهام قتل, در برابر Dulos هفته گذشته حتی به عنوان وکلای مدافع ادعا کرد برخی از فرد ناشناخته است که هنوز هم در سمت چپ خود را با لباس خونی در آستان او. وکیل هنجار Pattis گفت: تنها دلیل او گرفتار شد پرتاب دور خونین موارد است زیرا کسی که دیگری را ترک کرده بود مدارک خود را در ایوان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im