چهار مرگ سرنشین coronavirus زده کروز کشتی پاناما

چهار مسافر فوت کرده اند روی یک کشتی کروز در سواحل پاناما و حداقل دو نفر دیگر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای coronavirus گزارش روز جمعه گفت.

حداقل 53 مسافر و بیش از 80 خدمه نیز گزارش شده مبتلا به آنفولانزا مانند علائم روی هلند امریکا “زاندم” کشتی کروز, CNBC گزارش شده است.

“افکار و دعاهای ما با خانواده های خود و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها در طول این زمان دشوار” این شرکت که متعلق به پدر و مادر کارناوال Corp. گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای.

علل مرگ برای چهار نفر بودند بلافاصله شناخته شده است. اطلاعات بیشتر در مورد مسافران از جمله آنچه در کشور آنها نیز مشخص نیست. در بیانیه این شرکت تنها آنها را به عنوان “قدیمی تر مهمانان” CNBC گزارش.

وجود بیش از 1000 مسافر در هیئت مدیره کشتی کروز که ترک بوینس آیرس در مارس 7 و برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به سفر خود را در شیلی در تاریخ 21 مارس ، بیش از 300 آمریکایی در هیئت مدیره کشتی با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

Holland America Line coronavirus Zaandam
کانادا مسافران کریس و آنا وصال درخواست کمک پردازنده کشتی.ایسنا

کشتی تا به حال هیچ coronavirus آزمون در هیئت مدیره تا زمانی که آن را در ارتباط با یکی دیگر از بوش کروز در روز پنج شنبه شب.

دو کشتی شده اند اعطا مجوز برای باقی می ماند در سواحل پاناما با توجه به این گزارش اما زاندم امیدوار است تا در ادامه به فلوریدا.

“در حالی که بعد از طرح هر دو کشتی هنوز در حال نهایی ما به ادامه کار با پاناما مقامات تصویب به حمل و نقل کانال پاناما برای قایقرانی به فورت لادردیل فلوریدا” این شرکت گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

یکی از کارناوال پارسیان کشتی های دیگر الماس شاهزاده خانم تا به حال یکی از بزرگترین خوشه های COVID-19 موارد خارج از چین با بیش از 700 آلوده مسافران و خدمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>