اورلاندو فلوریدا. — فرانچسکو Molinari پیروزی در سال گذشته آرنولد پالمر دعوتی — مربوط توسط 45-پا haymaker مرغک زدن توپ او به خاک سپرده شد در 72 سوراخ پرچ پیروزی — به نظر می رسد نگه داشته اند بار نورد خوب برای 37 ساله ایتالیایی.

Molinari وارد خلیج هیل یک سال پیش سوارکاری, حرکت فوق العاده 2018 نجومی — که برجسته شد با سه برد از جمله بریتانیا باز (که در آن او staved خاموش تایگر وودز) و همچنین عملکرد مناسب در جام رایدر در پاریس — به عنوان یک بازیکن در بالای بازی خود را.

به عنوان قهرمان او را ترک خلیج هیل حتی قوی تر از زمانی که او وارد و سپس شبیه او کروز به پیروزی در 2019 کارشناسی ارشد یک ماه بعد زمانی که او دوباره نگه داشتن مداوم جنگل در خلیج … تا شیطانی 155-حیاط par-3 12th, سوراخ در روز یکشنبه.

Molinari در زمان یک شات منجر به 12th, توپ را روی گوه در گوشه آمین, تماشا در وحشت به عنوان او توپ را روی گوه شات dribbled به Rae نهر در زمان شیطان دو راه می رفت و به 13th, توپ را روی گوه از دست داشتن رهبری او هرگز دوباره.

او به پایان رسید گره خورده است برای پنجم در آگوستا و کاملا به سادگی, نبوده است, همان بازیکن, پس از, پس از بازی در 14 مسابقات پس و نه مخالفت یک بار. Molinari وارد پنجشنبه باز گرد از آرنولد پالمر داشتن از دست رفته قطع در سه تا از گذشته خود چهار شروع می شود.

به Molinari اعتباری است sugarcoated خود را در زمان گرفتاری.

“من نمی خواهد می گویند من اعتماد به نفس بالا به خصوص در حال حاضر از آنجا که من می دانم که در آن بازی من است و این چیزی نیست که من می خواهم آن را به” Molinari گفت: پست در روز چهارشنبه طی pro-am دور. “من سعی می کنم به صداقت با خودم. در گلف آن را هرگز خیلی آسان است چرا که وجود دارد بخشی از شما که همیشه باعث می شود شما فکر می کنم شما نزدیک حتی زمانی که شما نمی. من نمی خواهم بگویم من به ویژه در حال حاضر.”

این کلمات شما انتظار برای شنیدن از یک بازیکن در مورد دفاع از عنوان خود. بسیاری از نقطه به شماره 12 در آگوستا در ماه آوریل گذشته به عنوان لحظه ای all hell broke loose برای او.

“در روز بعد از شما فکر می کنم در مورد آنچه ممکن است و چگونه نزدیک شما بودند” Molinari گفت. “آن لطمه می زند و برای چند روز. اما از آن پس در اجرای آسیب دیده اند و چند برنامه ریزی اشتباهات با آنچه که ما در تلاش بودند به لحاظ فنی و جسمی. ما شاید از دست داد جهت کمی.

“سال گذشته من در آینده با بارهای از حرکت از 2018 و حتی اگر چند چیز کاملا به عنوان خوب به عنوان سال قبل از این حرکت من نگه داشتم. اما پس از آن چیزی شبیه به آگوستا اتفاق می افتد و شما از دست دادن حرکت و آن را سخت تر برای به دست آوردن نمرات و نتایج است.”

طنز در مورد Molinari را متمرد شات در گوشه آمین است که او را به عنوان تماس های گرفته شده در مشخصات فنی به عنوان کسی در این بازی با مربی دنیس Pugh و caddie, علامت Fulcher یک بخش از تحلیل خود اعداد. و هر آنچه اتفاق افتاده که به ضرب گلوله در 12th, باریک-حاشیه هزینه از دست او دوم اصلی قهرمانی در دو سال است.

یکی از حفره های Molinari بازی روز چهارشنبه par-5 16 — که این هفته Aon خطر پاداش چالش سوراخ یک فصل طولانی مسابقه می پردازد که برنده 1 میلیون دلار (بروکس Koepka نقد در سال گذشته).

“بدیهی است تجزیه و تحلیل بخش بزرگی از بازی ما” Molinari گفت. “من دو نفر در تیم من مسئول آمار — caddie من و من مربی که در اطراف یک مدت طولانی و به نظر می رسد به آمار از سال به سال. من هم یک مربی عملکرد است که تجزیه و تحلیل من اجراهای هفته در هفته برای دیدن آنچه که من می توانید انجام دهید بهتر است برای به دست آوردن عکس های برابر در این زمینه است.”

نشان دهنده Molinari را رو به پایین اسلاید سکته مغزی خود را به دست آورد سه راهی-برای-سبز تعداد کاهش یافت در چند سال گذشته است. او ششم در تور PGA در سال 2017, دوم, در 2018, 82 در سال 2019 است و 200 در این فصل است.

به عنوان مهم به عنوان آن را برای او را به دفاع از عنوان خود در این هفته Molinari تمرکز بسیار زیادی در تمیز کردن همه چیز را در زمان برای کارشناسی ارشد. متعادل که کار می کنند در حالی که در تلاش برای برنده شدن در یک تورنمنت گلف روی حیله و تزویر است.

“این ایده آل نیست,” او گفت:. “در حالت ایده آل شما می خواهید به اینجا می آیند و با اعتماد به نفس و روشن در مورد آنچه شما انجام می دهند — کمی بیشتر پیش رو در روند بنابراین شما می توانید تمرکز ذهن خود را به طور کامل در انجام و تلاش برای دفاع از عنوان. آن را به سختی می شود اما گلف ورزشی است که شما را شگفت زده.

“وجود یو پی اس و فراز زندگی در گلف و کار ما به عنوان حرفه ای — و هدف من رفتن به جلو است — برای رسیدن به جایی که من از چند ماه پیش و محدود کردن کسانی که نرخهای پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de