لئون گل رز به طور رسمی اعلام خواهد شد به عنوان نیکز’ رئیس جمهور جدید در روزهای آینده به عنوان پست گزارش هفته گذشته است.

هیچ زمان نیکز نشان داده شد در این فصل با نفوذ دیرین NBA عامل هر چند سال سوم گارد فرانک Ntilikina حفظ رز و کا خود را به عنوان تکرار در دو فصل قبل از تعویض به هرزه بونا Ndiaye در مارس 2019.

“من می دانم که Leon — بسیار حرفه ای در آنچه او می کند. او پسر خوبی است. ما می توانیم به او اعتماد کنم” Ntilikina گفت: از رز پس از چند روز تمرین. “همه ما می خواهیم چه چیزی بهترین را برای این تیم است. بنابراین همه ما در حال حرکت در همان جهت.

“لئون یک متخصص در کار خود را. او می داند آنچه که او انجام می دهند. او یک عامل بسیار خوبی است و من مطمئن هستم که او به انجام کارهای بزرگ در اینجا.”

Ntilikina این نیکز’ 2017 در دور اول پیش نویس انتخاب نیز خواسته شده بود در مورد تغییرات متعدد ساخته شده توسط این سازمان هر دو در جلو و در سر مربی خود را در طول سه فصل NBA.

“آینده در لیگ, من نمی دانم چه به انتظار. من فقط آماده برای هر. و آن را به یک رویا,” او گفت:. “در حال حاضر من فقط برای دیدن آنچه پیش رو و حفظ ساختمان. پس از آن است که آنچه در آن است. من فقط با تمرکز بر بهترین بودن بازیکن من می تواند در آینده و کمک به تیم من بود بهترین تیم می توان آن را.

Frank Ntilikina
فرانک Ntilikinaکوری Sipkin

“این دشوار است هر چه آن را دشوار است. هر چه اتفاق می افتد آن را به سختی می شود. اگر شما می خواهید به موفقیت در این لیگ شما رو به مبارزه با سختی. بسیاری از چیزهایی که می رویم به اتفاق می افتد در یک فصل NBA در سراسر لیگ با هر تیم. بنابراین من فکر می کنم شما کردم به آماده برای همه چیز.”

هنوز 21 ساله Ntilikina تصریح کرد او را “خوشحالم که اینجا” به جای دنبال چه شده است وجود دارد ثبات بیشتر با تیم های دیگر در سراسر لیگ.

“من یک چیز قشنگ. … آنچه که من با تمرکز بر این است که چگونه ما می توانیم بهتر, چگونه می توانم بهتر است ؟ که نکته اصلی” Ntilikina گفت. “چه اتفاق می افتد در هر نقطه دیگری مهم نیست برای من. من فقط واقعا تمرکز ما در حال حاضر است.”

مربی موقت مایک میلر گفت که او تا به حال هیچ تماسی با گل رز خواهد شد که جایگزین اخراج استیو میلز به عنوان تیم رئیس جمهور.


RJ Barrett میزبانی از 16 سال سن آنتونیو فروشندگان در تمرین روز یکشنبه در رابطه با Make-A-Wish Foundation و باغ رویاها.

فروشندگان حضور هادسون کاتولیک دبیرستان در شهرستان نیوجرسی بود و یک بازیکن بسکتبال قبل از او به تازگی مبتلا به سرطان مغز.

بارت نیز تا به حال انتشار در عمل اطلاع رسانی به فروشندگان وی نیز خواهد شد شرکت شنبه ACC به طور منظم فصل آخر بین کارولینای شمالی و دانشگاه دوک در کامرون ورزشگاه سرپوشیده که در آن او می خواهد برای دیدار با شیاطین آبی مربی مایک شیشفسکی.

“این دیوانه است. آن را واقعا فقط باعث می شود شما درک زندگی است. و فقط قادر به دیدن او وجود دارد و او خوشحال می شود در اینجا” بارت گفت. “هر آنچه که ما می توانید انجام دهید را به کسی احساس بهتر, این چیزی است که ما می توانیم انجام دهیم.”


Ntilikina به ثمر رساند و چهار امتیاز در 17 دقیقه روز شنبه در برابر شیکاگو پس از از دست رفته قبلی سه بازی با یک تکرار کشاله ران آسیب است.

“فقط یک احساس خوب را به عقب بر گردیم در دادگاه,” او گفت:. “اینجا جایی است که من می خواهم به. که برنده شد هم چیز خوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im