یکی بود کنجکاو در مورد علم پشت آموزش بوکس در حالی که دیگر بزرگ بود از طرفداران بسکتبال. بنابراین زمانی که کوبه برایانت صرف یک روز با Manny Pacquiao در کارت های وحشی باشگاه بوکس در لس آنجلس در سال 2011 دو تا به حال مقدار زیادی به چت کردن در مورد.

برخورد آنها رخ داده است به عنوان Pacquiao شد آموزش سوم خود را مبارزه با خوان مانوئل مارکز. Pacquiao شد حاکم WBO قهرمان سبک وزن و در میان باور نکردنی اجرا که در آن او تا به حال مورد ضرب و شتم شین Mosley, آنتونیو Margarito میگل Bahl, ریکی هاتون و Oscar De La Hoya بیش از سه سال گذشته.

برایانت در ضمن تا به حال برخی از زمان های غیر منتظره در دست خود را. NBA شد در میان تحریم در حالی که لیگ و بازیکنان ارتباط مذاکره جدید توافق دسته جمعی. برایانت نمی begin خود را در 16 فصل تا دسامبر.

فردی روچ Pacquiao را دیرین مربی و صاحب کارت های وحشی تا به حال مقدار زیادی از مشاهیر توقف خود جای بدنسازی, اما برایانت بازدید ایستاده بود.

“هنگامی که کوبه در آمد او یک نجیب زاده” روچ گفت: پست این هفته. “او از من خواست در مورد مانی آموزش روشها و چگونه ما آمد تا با او در اردوگاه های آموزشی ساختار و چرا ما همه چیز را در یک منظور خاص است. او واقعا پسر خوب و زیبا به همه است.”

اگر برایانت می خواستم به صحبت های Pacquiao می خواستم به صحبت بسکتبال. مبارزه سناتور از فیلیپین را دوست دارد بسکتبال به نقطه ای که او صاحب و نقش خود را در تیم بسکتبال در فیلیپین می پردازد و تیم های دیگر به صورت تیم خود را.

“او رفت و دیوانه که کوبه آمد و در آن روز” روچ گفت: از Pacquiao. “این باور نکردنی بود. آن را بهترین روز زندگی خود را من فکر می کنم.”

زمانی که اخبار پخش شده در روز یکشنبه که برایانت 41 بود و در میان نه نفر کشته در سقوط یک هلیکوپتر, Pacquiao توییتی تسلیت خود را: “جهان از دست رفته یک افسانه امروز اما تاثیر و میراث او در پشت برگ را به آخرین برای همیشه لطفا برای! #RIPMamba.”

توییت شامل یک عکس از زمانی که این دو ملاقات آن روز در کارت های وحشی.

“مانی او را در مورد بسکتبال و تیراندازی و چگونه برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر,” روچ گفت. “او خجالتی نیست در مورد سوال پرسیدن. مانی هنوز هم بسکتبال بازی می کند هر روز. او به داخل سالن دادگاه در خانه خود را. او یک متعصب در مورد بسکتبال. من می دانم که از دست دادن کوبه واقعا از دست دادن بزرگ به مانی و همچنین کل جهان است.”

Pacquiao, 41, در حال ورود به دهه چهارم خود را از بوکس و نخبگان باقی مانده است جنگنده 25 سال پس از اولین حرفه ای تقلا. او صاحب سبک وزن WBA قهرمانی پس از ضرب و شتم کیت تورمن در ماه ژوئیه گذشته است و وزن گزینه های خود را برای جلسه بعدی.

یک مسابقه برگشت با Floyd Mayweather باقی مانده امکان دور و یا شاید یک matchup با سابق قهرمان سبک وزن دنی گارسیا.

“او در انتظار او بعد از سنا و او یا رفتن به اینجا می آیند یا من رفتن به فیلیپین و ما در حال رفتن به شروع به آموزش” روچ گفت. “کسی که در حال رفتن به بیرون آمدن از چوب دیر یا زود. ما به دنبال بزرگترین مبارزه ما می توانید دریافت کنید.”

UFC سوپراستار Conor McGregor نیز ذکر بالقوه مسابقه بوکس مقابل Pacquiao اما روچ به نظر نمی رسد که به نفع گزینه است.

“به من گفت: مانی در حال حاضر اگر شما بازنشسته شما به پایین به عنوان دومین یا سومین بزرگترین جنگنده خود را عصر” روچ گفت. “اگر (مک گرگور) تلاش می کند شرمسار شما, من فقط فکر نمی کنم آن را خوب است برای مانی حرفه ای. مک گرگور یک مبارزه است. مانی که قهرمان جهان. ما در حال رفتن به مبارزه یک مرد با یک بوکس رکورد 0-1? من فقط فکر نمی کنم که باید اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی