Freds رستوران به کمک نیاز دارد پس از Barneys’ بسته شدن

این Barneys گل سرسبد در خیابان مدیسون در نهایت بسته درهای خود را برای روز یکشنبه. اما آن Freds رستوران هنوز باز است برای کسب و کار در طبقه نهم — و آن را به کمک نیاز دارد.

در اخیر پنج شنبه شب یک بار بسیار گرم Midtown قدرت ناهار نقطه سرد بود و خالی تنها با چهار جداول پر شده با شام. این سرویس هنوز هم خوب است اما اتاق خالی فاقد انرژی و مواد غذایی بود ناامید کننده به حداقل می گویند.

این کالاماری است که یک نویسنده بزرگ بود, لاستیک, oversalted ظروف سرباز یا مسافر. قارچ و سالاد منداب — به ظاهر دشوار است به یک ظرف غذا تا — فاقد عطر و طعم.

پیش از آن در هفته بالا-طراحی شده به طور منظم به حال چیزهای مشابه می گویند. ماهی قزل آلا بود پخته و سیب زمینی سرخ کرده — پس لذتبخش نازک و ترد شد بیش از حد شور و برش بیش از حد ضخیم و در نتیجه احساساتی, unappetizing بافت. و یک بار آبدار کاملا پخته شده متوسط نادر برگر کاهش یافته بود به جن هاکی که مرکز dismally خشک است.

هنوز جان سخت به طور منظم — مدیران و سرمایه داران در مد املاک و مستغلات و بانکی سوله — love محل به طوری که آنها می گویند آنها در حال حاضر به تحمل امیدوارم موقت شیب استاندارد.

“ما نیاز به آنها را به ماندن باز وجود دارد که هیچ جای دیگری برای رفتن گفت:” به طور منظم. “که محل بود و همیشه buzzy و اتفاق می افتد, اما زمانی که من وجود دارد و در هفته گذشته تنها وجود دارد مردم در پنج جداول. آنها نیاز به اجازه دهید مردم می دانند که آنها هنوز هم باز است.”

“مشکل اصلی نبود مواد غذایی است. آن بود که جای خالی بود — مردم نمی دانند که آن را باز” یک مدیر عامل و Freds منظم و گفت: ظرف سمت. “این مواد غذایی کمی متفاوت اما نه افتضاح است.”

اکثر سرزنش “schlockfest” که Barneys تبدیل شده بود در آخرین آن مرگ ماه. برای رسیدن به آسانسور به Freds شام بودند مجبور به طفره رفتن کثیری از شکارچیان معامله به عنوان نشانه هاوکینگ خرد شده قیمت آویزان بیش از هرج و مرج سطل پر از روسری و کیف و ژاکت.

آغاز و تا روز دوشنبه آسانسور اجرا خواهد شد بیان به طبقه نهم به عنوان یک بار یاد فروشگاه تبدیل می شود به یک نمایشگاه برای مارک های معتبر گروه یک مجوز شرکت که scooped Barneys از ورشکستگی برای $271 میلیون پاییز گذشته.

مارک های معتبر نیست شرح و بسط زیادی در برنامه های خود را, اما آن برچسب های دیگر که شامل Nine West, Nautica, موسسه طراحی لباس آبدار و Aeropostale قطعا downmarket نسبت به Barneys. هفته گذشته مارک های معتبر scooped تا برای همیشه لطفا برای 21.

خواسته در مورد شام های اخیر نا امیدی در Freds معتبر مارک های ارشد exec ناتاشا فیشمن گفت: رستوران تامین کنندگان تغییر نکرده. آغاز و تا روز دوشنبه مدیریت eatery گرفته خواهد شد بیش از شیکاگو دم مهمان نوازی او گفت:.

“دم است و همکاری نزدیک با مدیریت فعلی برای بازگرداندن Freds به شکوه سابق خود و اطمینان حاصل شود که استانداردهای یکسان هستند و بازسازی به مشتریان انتظارات بالا” فیشمن گفت. “منو همان خواهد شد. بزرگ مواد غذایی و نوشیدنی است که جامعه را بشناسند و عشق — چه Freds شناخته شده است — همان خواهد ماند.”

کسانی که کلمات به اندازه کافی برای تشویق علامت Strausman آشپز که تاسیس Freds در سال 1996 ساخته شده و آن را به یک کلید ناهار نقطه — تنها به اخراج توسط Barneys’ مالک سابق صندوق پرچین مدیر ریچارد پری, پس از trash-صحبت کردن خود را مدیریت ،

“حتی با همه سوء مدیریت حتی با ریچارد پری در حال اجرا کسب و کار به زمین آنها نمی تواند کشتن Freds. ساخته شده است که من خوشحال گفت:” Strausman که باز علامت خاموش مدیسون این ممکن است.

در Freds, دم را حفظ خواهد کرد و در محل اجرایی آشپز آلفردو Escobar و مدیر کل Loraine Ng.

“من دوست دارم که آنها را بیش از آن گفت:” Strausman که روت جفت ارز سال پیش. “کسی که روت من سال پیش. این سنت است.”

در حالی که دم نظر “ترفند ها” به منوی آن همان باقی خواهد ماند چرا که “کار می کند” یک کارمند گفت. اما به Freds به جایی که بود آنها را نیاز به برخی از استخدام های جدید به طور منظم می گویند.

“وجود دارد مقدار زیادی از مغز تخلیه. آنها [ABG] خریداری نام تجاری برای خود نام و سپس آنها آن را تبدیل به یک زیرزمین معامله برای ماه می باشد. آیا آنها انتظار نیست تاثیر منفی از آن؟” Strausman گفت. “آنها فقط نیاز به استخدام افرادی که می توانند به طبخ همبرگر متوسط نادر است.”

در حال حاضر منو باقی خواهد ماند و هنوز هم ظروف به نام بعد از Strausman. علامت خیابان مدیسون سالاد در 29 دلار است که هنوز هم در منو را به عنوان خود را سرخ کرده و جگر مرغ برای $19 که او تا به حال مبارزه برای بازگرداندن در منوی بعد از پری تیم آنها را در زمان خاموش.

“ما از شنیدن آنها آن را یک سال قبل از تصمیم گیری که آیا به آن را باز نگه دارید و یا به طور دائم شاتر آن” یک منبع گفت.

ما می شنویم … که در نیوجرسی به دنیا آمد “سرآشپز بالا” تام Colicchio همکاری با نیوجرسی گوجه فرنگی Co. به چهره خود را امضا 25-هر اونس سس گوجه فرنگی شیشه و جدید خود را 10 اونس سس گوجه فرنگی کیسه. Colicchio خواهد بود سهام شریک خدمت به عنوان سفیر نام تجاری و آشپزی مشاور. کم سدیم, gluten-free, سس گوجه فرنگی, خط, بخشی از مشتاق رشد سرمایه است که در بیش از 1400 فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور. Colicchio سر قاضی و تهیه کننده اجرایی از “آشپز” است که نویسنده سه کتاب آشپزی و برنده هشت جیمز ریش جوایز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>