آزاد Rikers زندانیان گرفتن coronavirus جایزه: هتل منهتن باقی می ماند

برخی از زندانیان آزاد شده از Rikers Island میان شیوع کروناویروس در حال مستقر در توقیف هتل منهتن این پست یاد کرده است.

حداقل 61 اتاق های هتل رادیسون در Williams خیابان در منطقه مالی بودند که با توجه به به تازگی وب کم, خود ارضایی, منابع گفت.

یک کارگر گفت: ارسال این هتل بسته شد اما آنها “مسکن یک گروه از مردم و نیروهای امنیتی مستقر شده بودند در ورودی شنبه.

این repurposed محل اقامت یکی از حداقل چهار هتل ها استفاده می شود به هیئت مدیره زندانیان که استعداد رایگان تلفن همراه و کرایه تاکسی به عنوان آنها را ترک جزیره منابع گفته اند در این پست.

Repurposed accommodation was one of at least four hotels being used to board inmates.

زندانیان بودن مستقر در هتل به طوری که می توان آنها را “از نزدیک تحت نظارت در جدا تنظیم” در میان همه گیر یک شهرستان در سالن سخنگوی گفت.

این شهر در حال حاضر منتشر شد صدها نفر از زندانیان از زندان در DOC زندان انداختن مردم از حدود 5,200 به 4,860 تا پایان هفته.

شهردار نیز آماده دوشنبه به آزادی نوجوان زندانی از امکانات شهر از جمله افق نوجوان مرکز در برانکس و چهارراه نوجوان مرکز در بروکلین منابع گفت: پست.

بیشتر از 100 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای این ویروس کشنده به عنوان تعداد موارد در شهرستان زندانهای افزایش, شهرستان سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>