گردشگر فرانسوی توضیح می دهد چگونه ولنتاین نیویورک تعجب تبدیل به کابوس

عکاس فرانسوی که خود را در گلو شکاف در هارلم پیاده رو تا به حال فقط پرواز به نیویورک به تعجب دوست دختر خود را برای روز ولنتاین.

گابریل Bascou شرح داده شده به پست در روز دوشنبه چگونه او به طور تصادفی مورد حمله an ex-con در روز جمعه به او و دختر Manon دوما بودند ترک صبحانه تاریخ در IHOP.

“من واقعا بد شکل در حال حاضر” نوشت Bascou که نمی تواند صحبت می کنند با توجه به تراکئوستومی, که همچنین ترک او را با یک عفونت ریه است.

28-در سال های توریستی هنوز دوره نقاهت در هارلم ICU بیمارستان در روز دوشنبه. او توضیح داد که از طریق یک سری از پیام های WhatsApp چگونه خود را بزرگ اپل مراسم تبدیل به یک کابوس.

پاریس عاشق عکاسی بود و می خواست به سفر نیویورک “پس برای همیشه” و تصمیم گرفت به پرواز در به تعجب دوست دختر خود را برای روز ولنتاین.

آنها تا به حال دیده نشده یکدیگر در بیش از یک ماه پس از دوما, 23, نقل مکان کرد و به کار به عنوان یک جفت au برای یک خانواده در هارلم.

این مرغ عشق بودند پله از یک IHOP در Adam Clayton پاول جونیور بلوار نزدیکی غرب 132nd خیابان حدود 11 صبح — هنگامی که یک مرد کاهش Bascou در گردن و صورت با یک چاقو.

“من نمی بینم که او در آینده” Bascou گفت. “در ابتدا من فکر کردم این یک پانچ.”

مهاجم “تبدیل به اطراف و نگاه من در چشم آغاز شده و در حال اجرا” Bascou به یاد می آورد. “سپس من احساس خون گرم اجرا در داخل کت من.”

رهگذران “را درک نمی کنند چه می گذرد,” Bascou گفت. دوست دختر خود را شروع به فریاد زدن برای کسی که به 911 تماس بگیرید که او گفت: یک دوچرخه سوار انجام داد.

“مردم در اطراف من وحشت زده به نظر می رسید” او به یاد می آورد.

سابق, پرستار, Bascou “همه چیز برای آرام ماندن” داد و دوما نوع خون او و لیست آلرژی در مورد او گذشت.

او گفت که او نیاز به یک انتقال دو پیمانه نیم لیتری از خون است.

تصویری به دست آمده توسط پست به او نشان داد زانو زدن در پیاده رو به او خون های ریخته شده بر روی پیاده رو و دوما نگه داشتن او را در حالی که صحبت کردن به پلیس.

پس از این حمله وحشتناک دوما که همچنین یک مدل “نه خواب” در بخشی به دلیل این مهاجم هنوز در خیابان.

است که تا روز دوشنبه در بعد از ظهر زمانی که پلیس اعلام کرد که آنها دستگیر 28 ساله Khalief جوان به عنوان مظنون در این حمله.

Bascou نوشت او “فوق العاده” وقتی گفت که پلیس تا به حال کسی در بازداشت است.

“من می خواهم من دختر برای ایمن ماندن در اینجا,” او گفت:.

“اگر آنها گرفتار کسی که فقط چند روز آنها انجام یک کار بزرگ است.”

دوما در ضمن در شوک بود, درخواست tearfully: “واقعا؟”

همچنین در دوشنبه Bascou را Marielle Debayne یک پرستار از مارسی وارد نیویورک می شود با او — به عنوان او را به ماندن در بیمارستان بستری حداقل برای یکی دیگر از هفت روز است.

“این خیلی افتضاح” به پریشان مامان گفت: پست. “گابریل بود در اینجا برای یک روز. او راه می رفت [کمتر از نیم مایل] در نیویورک و قطع شد.”

دوستان از Bascou نیز آغاز شده آنلاین جمع آوری کمک برای کمک به او را با اسکناس, او گفت:.

با وجود مصیبت Bascou گفت: او را به آن را به عقب به اپل بزرگ برای مراجعه به خصوص بعد از دیدن نیست بسیار دیگری علاوه بر داخل هارلم IHOP — صبحانه او را به عنوان او نبوده است قادر به خوردن هر چیز دیگری پس از.

“من قصد دارم به آنجا برگردم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و کشف این شهر باور نکردنی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>