دانشجوی سال اول B’klyn مجلس در میدان جنگ در جنگهای کارکنان ‘تحول’ از جمله سابق را از دست ندهید جامائیکا

یک دانشجوی سال اول Brooklyn نماینده مجلس در حال حاضر چاشنی در یک چیز — رفتن را از طریق کارکنان از جمله حتی ملکه زیبایی سابق او استخدام برای تمیز کردن خانه برای او منابع گفت: پست.

دولت Assemblywoman Mathylde Frontus دو دفاتر منطقه در هرج و مرج کمی بیش از یک سال پس از انتخابات با حداقل 11, کارکنان و یا اخراج و یا ترک با توجه به چندین سابق کارگران و دولت, سوابق حقوق و دستمزد.

استخدام تلفات شامل Chaka Laguerre یک وکیل سابق خانم جامائیکا-ما که استخدام شد و به عنوان Frontus ارشد از کارکنان در ماه دسامبر در بخشی به خلاص شدن از شر چوب مرده در دموکراتیک سیاستمدار Bay Ridge و ادم ساده لوح جزیره دفاتر سابق کارکنان گفت.

Laguerre بود که در حال پرداخت حدود $60,000 سال به طول انجامید تا Jan 16, منابع گفت.

که زمانی که او و رئیس او را به یک مسابقه فریاد طول زشت تلفن مبارزه است که در آن ملکه زیبایی عملکرد شغلی سوال شد گفتند. Laguerre کاهش یافته بود.

سابق کارکنان شکایت کرده است که Frontus — که زیر آتش از منتقدان در ماه نوامبر پس از ارسال گزارش داد که او در تلاش برای نمره $100,000 در بودجه دولت برای یک مخزن فکر می کنم که وجود ندارد — این است که یک “micromanaging” ،

“این بسیار سمی محیط کار برای خودم و دیگر کارکنان” گفت: سابق underling که ترک کنید.

درب گردان از کارکنان بدان معنی است که هر دو ترکیبات و سطح پایین تر مقامات منتخب به طور معمول نمی تواند کمک کند که تماس یا ظاهر توسط دفاتر منطقه — از آنجا که کارکنان در اطراف نیست به آنها کمک کند گفت: سابق کارگران و دو بروکلین دموکراتیک مقامات منتخب.

“این ترکیبات که برای پرداخت قیمت” یکی از جمهوری گفت.

در ضمن Frontus بوده است منجر حامی در دو مقیاس کوچک قطعه از قانون مصوب در آلبانی تحت دموکراتیک تحت کنترل بدن است. هر دو صورتحساب تمدید زیست محیطی موجود از پروتکل های.

Frontus گفت: نوشته است که او نمی دیدگاهها برای پرسنل امور, اما ادعا کرد که او “همیشه حفظ احترام و حرفه ای محیط کار.”

او گفت: دفاتر در حال حاضر “تمام کارکنان و مشغول کمک به ترکیبات از 46 مجمع منطقه.

“من باید توسعه یافته و قوی کار روابط با مقامات منتخب در بروکلین و در آلبانی” او اصرار داشت در هفته گذشته.

“این مایه تاسف است اگر رقبای سیاسی که به دنبال پیشبرد جاه طلبی های خود را از طریق شخصی ناشناس کشته شد.

Frontus برنده نوامبر 2018 انتخابات به جای خوار سابق Assemblywoman Pam هریس بود که به جرم سوء استفاده از Superstorm شنی تعمیر و بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر