اچ هالیوود stuntwoman Cheryl ساندرز و شوهرش — که به ضرب گلوله کشته شدند توسط سابق او در اوهایو بیش از آخر هفته — گفت: او را نمی خرید توضیح از آنچه رفت به گزارش.

ساندرز 59 — که به نظر می رسد در “بازگشت به آینده دوم” و به حال شده است در یک شیرین کاری برای ساندرا بولاک, کامرون دیاز نیکول کیدمن و جسیکا آلبا — درگذشت در کنار شوهرش, نی Sanders, 56, در روز چهارشنبه.

شیرین کاری زن و شوهر سابق لیندزی دانکن و همسرش, مولی, می گویند زن و شوهر مواجه و آنها را با یک تفنگ خارج از خانه خود را در چشمه زرد و آنها به پایان رسید در ضربات پنالتی — با ساندرز در نهایت به ضرب گلوله کشته, گزارش, گفته اند.

مقامات با توجه به مورد یک “قتل موجه.”

اما در زمان طولانی دوست و شریک کسب و کار به ساندرز گفت: ABC 13 یکشنبه که داستان نمی کند و صدای حق را به او.

“من هنوز از وضعیتی وخیم از آن” آدریان پادشاه گفت:. “من حتی نمی توانید تصور که آنها انجام می دهند چیزی شبیه است که حتی اگر آنها از جان گذشته است.”

پادشاه گفت: او می دانست که این شیرین کاری زن و شوهر بودند به رهبری اوهایو به حل و فصل یک اختلاف بیش از یک صندوق برای دو فیلم دختران Cheryl مشترک با لیندزی دانکن.

“تا کنون از خود را طلاق شده است وجود دارد مشاجره بین Cheryl و او را” پادشاه گفت: ایستگاه.

پادشاه توصیف ساندرز به عنوان یک زن و شوهر مسیحی که نقل مکان کرد و به اشویل منطقه چهار سال پیش.

“اگر آنها به حال شده است در شرایط خاص شما می خواهم که آنها را به نام یک زن و شوهر و قدرت” او گفت:.

شهرستان گرین دادستان سوزان اشمیت گفت WDTN که پیچیده مورد نیاز به بررسی طولانی مدت قبل از ارائه به هیئت منصفه برای بررسی.

شهرستان کلانتر ژن فیشر گفت: خروجی که دانکن ادعا کرد همسر سابق خود تا به حال رسم بر علیه او در گذشته است.

“حدود پنج سال پیش ساکن …اطلاع ما است که او تا به حال دریافت اطلاعات است که از همسر سابق در تلاش بود به استخدام کسی به قتل او” فیشر گفت.

دانکن به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که او و مولی بودند بازگشت از نرمال صبح اجرا برای قهوه و “و ما تخم مرغ و کلم” که دیگر زن و شوهر کمین آنها است.

دانکن که به نام خود یک پزشک درمان طبیعی تاسیس یک مکمل و شرکت آب به نام Genesis امروز با توجه به واشنگتن پست.

بازگشت در سال 2012 دانکن به نظر می رسد در “The Dr. Oz Show” برای ترویج شرکت لوبیا سبز عصاره به عنوان یک “شگفت انگیز” راه برای سوزاندن چربی, این مقاله گزارش شده است.

اما او تا به حال تنها یک درجه از یک در حال حاضر از بین رفته, unaccredited “از راه دور-آموزش” بهداشت و درمان طبیعی دانشگاه, خروجی گزارش به نقل از کمیسیون تجارت فدرال.

سه سال بعد او موافقت به پرداخت 9 میلیون دلار برای حل و فصل این کمیسیون بیش از ادعای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de