دوستان که خریداری قطعات سلاح برای دیتون تیرانداز کانر بتی به زندان محکوم

یکی از دوستان که خرید سلاح برای دیتون توده تیرانداز کانر بتی زندان محکوم شده 32 سال در زندان به مقامات اجرای قانون گفت.

اتان Kollie, 24, حال التماس کرد گناه را به طور غیر قانونی در اختیار داشتن سلاح گرم و دروغ گفتن در یک فدرال سلاح گرم فرم. او تا به حال خریداری قطعات سلاح و زره بدن که بتی استفاده می شود برای کشتن نه نفر از جمله خواهر خود را — خارج از منطقه نوار در دیتون اوهایو در تابستان گذشته. هیچ یک از اتهامات عنوان شده علیه Kollie شد به طور مستقیم به تیراندازی.

“Kollie برای همیشه متصل به حوادث غم انگیز اوت 4 2019 در دیتون اوهایو گفت:” ما وکیل David M. DeVillers در بیانیه ای اعلام صدور حکم پنج شنبه. “او خریداری فوقانی گیرنده به AM-15, 100-دو دور درام مجله و زره بدن برای بتی.

“ما را تعقیب کردن ریشه تمام سلاح های مورد استفاده در خشونت و برگزاری همه پاسخگوی جنایات خود را” او رفت.

Kollie کمک بتی جمع آوری AM-15 مورد استفاده در جرم تیراندازی و تمرین شلیک تفنگ در یک تیراندازی در شهر, مقامات گفت.

اجرای قانون عوامل اول مصاحبه Kolli در روز تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی. در طی جستجوهای خود را در خانه آنها کشف یک تپانچه و “سلاح های اضافی” در کنار ماری جوانا, روانگردان, قارچ, مواد مخدر متعلقات و رشد تجهیزات برای قارچ فدرال گفت: در انتشار اخبار.

مقامات گفتند Kollie آگاهانه دروغ در یک فرم زمانی که او خریداری تپانچه در بر داشت در خانه اش است. یک عج فرم را پر از در خرید خواست اگر او یک کاربر غیر قانونی و یا معتاد به ماری جوانا و یا هر ماده کنترل — که Kollie به دروغ جواب داد: هیچ.

بتی بود که کشته شد و یکی از دو مرد مسلح به ارتکاب جرم تیراندازی که آخر هفته. فقط 13 ساعت قبل از داد و بیداد, تفنگ-toting در ال پاسو در تگزاس افتتاح شد اخراج در یک مشغول خارج, کشته شدن 20 نفر و زخمی شدن 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>