از الکل به هواکش چگونه coronavirus است upending کسب و کار

گسترش سریع coronavirus پس از آن برای اولین بار منتشر شده در چین برخورد بی سابقه شوک به اقتصاد جهانی است.

در اینجا نگاهی به تحولات سه شنبه به بانک مرکزی کسب و کار و کارگران تلاش برای حرکت به شیوع جهانی آورده است که فعالیت های اقتصادی متوقف.

جنگ قفسه سینه: با این مدت از شیوع جهانی ناشناخته, بزرگترین شرکت در جهان در حال لغو سود سهام, کاهش هزینه های, برخی از طریق کاهش شغل و خروج مالی چشم انداز.

شورون کاهش آن سال 2020 سرمایه هزینه های طرح توسط سهشنبه 20 درصد یا حدود 4 میلیارد دلار. شورون گفت: با این هدف این است که برای کاهش اجرای نرخ عامل هزینه بیش از $1 میلیارد دلار در پایان سال است. سرمایه گذاران تعداد ثابت سود سهام از تولید کنندگان انرژی و رئیس امور مالی Pierre Breber گفت: حفاظت از پرداخت به سهامداران یک اولویت است.

Nordstrom خود را به حالت تعلیق سه ماهه سود سهام و گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که سهام buybacks به حالت تعلیق درآمد. کسانی که buybacks می توانید درایو به اشتراک گذاری با قیمت های بالاتر اما آن را نیز بدان معنی شرکت ندارد و پول نقد در دست است که بسیار مهم است در حال حاضر. به این منظور لوکس خرده نقشه کشی پایین 800 میلیون دلار از یک گردان خط اعتباری. آن را دو برابر پایین در هزینه-برش طرح های. اولیه خود را پس انداز طرح تا 250 میلیون دلار در این سال گسترش یافته است که بیش از 500 میلیون دلار است.

Michaels Stores, قرض است 600 میلیون دلار برای افزایش پول نقد خود موقعیت و حفظ انعطاف پذیری مالی میان شیوع ویروس.

REPURPOSING: فورد با همکاری 3M و GE Healthcare به ایجاد پزشکی, لوازم و تجهیزات برای مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و بیماران مبارزه با کروناویروس. فورد در حال کار با 3M به صفحه قنادی و ماسک. آن است teaming با GE Healthcare به گسترش تولید یک نسخه ساده شده از GE Healthcare موجود یک طرح برای حمایت از بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی و یا اشکال در تنفس. در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس رئیس اجرایی لایحه فورد تشبیه تلاش به جنگ جهانی دوم آرسنال از دموکراسی که شرکت منتقل شده یک کارخانه برای ساخت هزاران بمب افکن است. شرکت او کشیده شده خطوط اعتباری برای آماده شدن برای یک رکود اما هنوز هم اختصاص منابع به مبارزه با ویروس اگر چه آن ممکن است ایجاد هر گونه درآمد, او گفت:. “رک و پوست کنده ما نیست صرف هر زمان صحبت کردن در مورد است که از آنجا که کشور ما نیاز دارد,” او گفت:. “آن چیزی که حق انجام دهد. ما مرتب کردن بر اساس تمام که بعدها به عنوان ما را از طریق این.”

Operators and assemblers assemble medical face shields for Ford Motor Company.
اپراتورها و اسمبلر جمع آوری پزشکی صورت سپر برای شرکت فورد موتور.شارلوت اسمیت/شرکت موتور فورد.

فورد نیز جمع آوری بیش از 100,000 پلاستیک سپر چهره های هر هفته در یکی از سایت تولید و نیز استفاده از آن در خانه 3D قابلیت چاپ به قطعات برای استفاده در تجهیزات حفاظت شخصی. این شرکت در حال حاضر تولید ماسک و تست آنها در دیترویت-بیمارستان منطقه. آن را ممکن ساخت ساده هواکش در یک کارخانه فورد اما هیچ چیز جامد نشده است. این شرکت همچنین گفت که آنها نمی باید یک چارچوب زمانی برای زمانی که فن ممکن است تولید شود. فورد همچنین نگاه repurposing قطعات خودرو برای استفاده در ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان مانند طرفداران کوچک استفاده می شود برای خنک کرسی در F-150 pickup truck.

DARK SKIES: شیوع و رکود اقتصادی جهانی را فراموش مالی بیشتر خسارت به شرکت های هواپیمایی از آنچه قبلا تخمین زده می شود با توجه به یک صنعت و تجارت ، بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: آن را در حال حاضر تخمین می زند که مسافر درآمد در سراسر جهان می تواند به سقوط تا آنجا که $252 میلیارد یا 44 درصد در مقایسه با سال گذشته است. که بر اساس سخت محدودیت های مسافرتی مدت تا سه ماه پس از بهبود کند اقتصادی. کمتر از سه هفته پیش این گروه تخمین زده می شود این ویروس می تواند به کاهش هواپیمایی درآمد تا $113 میلیارد دلار در مقایسه با سال 2019 قبل از دور جدید سفر از محدودیت های است که باید متوقف شود بسیاری بین المللی مسافرت هوایی.

An empty baggage carousel spins in Denver International Airport.
AP

کارخانه خاموش شدن ناگهانی: فورد به طور نامحدود به حالت تعلیق در برنامه ریزی مجدد دهانه آن در آمریکای شمالی و کارخانه ها و حتی به عنوان برگ برنده دولت هل گسترده ای عادی از کسب و کار فعالیت. هفته گذشته فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر تحت فشار ایالات خودرو اتحادیه کارگران توافق کردند که برای جلوگیری از تولید تا پایان ماه مارس به دلیل تهدید از coronavirus. که فورد گفت: دیگر این طرح است. خودروساز است ارزیابی گزینه ها و کار با آمریکا و کانادا رهبران اتحادیه.

جنرال موتورز روز سه شنبه گفت: این نظارت بر وضعیت. یک پیام در سمت چپ بود به دنبال نظر از فیات کرایسلر.

بمب افکن است که تعلیق همه غیر ضروری در بسیاری از آن هواپیما و راه آهن عملیات روز سه شنبه. این تعلیق شامل بمب افکن هواپیما و راه آهن فعالیت های تولید در کانادا استان کبک و انتاریو است. کارکنان نهفته موقت خاموش شدن ناگهانی خواهد بود بر قرار کردند.

به سلامتی شما: گسترش coronavirus اتحادش را تغییر زندگی به عنوان آن را می دانستند و این شامل ما چگونه جذب کردن.

People stand in long lines to buy alcohol at Argonaut Wine and Liquor in Denver, Colorado.
گتی ایماژ

پول پس از صرف مشروب الکلی در میخانه ها, رستوران ها و کافه رفتن به شش بسته و یا موارد شراب و آبجو مصرف در خانه و با توجه به نظارتی تشکیل پرونده روز سه شنبه توسط صورت فلکی مارک. شهرستانها از سان فرانسیسکو به نیویورک را تعطیل مکان های که در آن مردم جمع شده بودند در بهترین حالت اجازه می دهد انتخاب کنید-و یا تحویل. سفارشات برای الکل به معنای مصرف خارج از کافه یا رستوران مشخصی با 3 درصد در طول چهار هفته گذشته در صورت فلکی مارک های سازنده در میان چیزهای دیگر, تاج آبجو. صورت فلکی که همچنین باعث می شود Funky Buddha آبجو و شراب مانند Clos du Bois و رابرت Mondavi و همچنین Casa شریف تکیلا و غرب ویسکی تغییر عملیات به جای خانه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>