عضو شورای داناون ریچاردز ملکه حزب دموکرات ماشین-حمایت نامزد قصبه رئیس جمهور منفجر کردن یک بحث دوشنبه شب پیش از مارس 24 انتخابات ویژه به جای ملیندا کاتز که خالی پست در ماه ژانویه پس از انتخاب شدن دادستان منطقه.

صورت — اسپانسر شده از طرف ملکه فصل NAACP, WNET MetroFocus شهرستان و دولت و به میزبانی ملکه کالج — با حضور نزدیک به 300 نفر است.

چهار نامزد دیگر به میدان فرستاد پرسش که تا حد زیادی متمرکز بر سیاست: عضو شورای کاستاریکا Constantinides, سابق شورای الیزابت کراولی بازنشسته NYPD گروهبان آنتونی میراندا ملی Latino انجمن افسران بازنشسته شد ملکه دادستان جیمز کوین.

برخی از شرکت کنندگان سوال که چرا ریچاردز که در نظر بسیاری از جبهه-دونده صرفنظر از این رویداد.

“من برنامه ریزی شده بود به رای داناون ریچاردز اما من خیلی مطمئن نیستم دیگر” یک تماشاگر بیدارم.

یک منبع نزدیک به ریچاردز کمپین گفت: عضو شورای آن را نمی تواند به خاطر او بود که میزبانی متضاد رویداد در پسر آبجو دموکراتیک باشگاه در سنت آلبنز.

راهپیمایی ویژه انتخابات غیر حزبی. این بدان معناست که هر نامزد باید اجرا تحت خود فرد بنر خط در انتخابات نه تحت یک حزب سیاسی — هر چند احزاب می تواند تایید.

سه نامزد — Constantinides, کراولی و میراندا — گفت: آنها در حال توزیع دادخواست به اجرا در دموکراتیک اولیه به صورت قصبه رئیس جمهور در ژوئن مهم نیست که چه کسی برنده انتخابات ویژه.

ریچاردز که قبلا برنده حمایت از انجمن املاک و مستغلات نیویورک که بال های قدرتمند کوتاه شد در سال گذشته پس از دموکراتیک تحت کنترل دولت قوه مقننه تحت فشار قرار دادند از طریق یک سخت تر اجاره قانون کنترل بیش از آن اعتراض.

در طول یک Feb. 4 کوئینز اتاق بازرگانی فروم ریچاردز ابرو مطرح شده که او گفت: او را با کمال میل قبول کمک های مالی از صنعت املاک و مستغلات زمانی که سخنران قبلی میراندا گفت که او نمی خواهد.

“اگر Anthony نمی املاک و مستغلات چک” ریچاردز گفت: “من مطمئنا اگر شما در این اتاق و می خواهید برای برش بزنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im