FTC شکایت به خنثیسازی Altria دلار 12.8 میلیارد مقابله با Juul

مقامات فدرال شکایت کرد برای خنثیسازی توتون و تنباکو لوله Altria دلار 12.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Juul بیش از نگرانی هایی است که این دو شرکت به طور غیر قانونی نقض رقابت در e-سیگار میباشد.

کمیسیون تجارت فدرال در زمینه های اداری شکایت جمعه به باز کردن از پیچ مارلبورو ساز دسامبر 2018 خرید 35 درصد سهام در Juul. به جای نبرد با ملت پیشرو vape نام تجاری فدرال و مقامات ادعا Altria توافق به رقابت با Juul در ازای “قابل توجهی” از سهام خود در این شرکت است.

“Altria و Juul از رقبا به همکاران با از بین بردن رقابت و به اشتراک گذاری در Juul را به سود” ایان کانر مدیر FTC در اداره رقابت در بیانیه ای گفت.

این شکایت پس از طولانی فدرال بررسی Altria سرمایه گذاری در Juul ارزش آن کاهش یافت به عنوان سان فرانسیسکو-بر اساس vaping غول پیکر مواجه پرونده های حقوقی و تنظیم مقررات بررسی بیش از آن ادعا بازاریابی به افراد جوان است.

ویرجینیا مبتنی بر Altria برنامه “شور و نشاط دفاع از” tie-up, شرکت مشاور عمومی موری Garnick گفت. یک دادگاه اداری در مورد برنامه ریزی شده است برای شروع در ژانویه. 5, 2021 با توجه به FTC.

“ما اعتقاد داریم که سرمایه گذاری ما در Juul صدمه نمی زند رقابت و که FTC اشتباه حقایق” Garnick در بیانیه ای گفت.

Juul کاهش یافته است به نظر.

Juul و Altria نگه داشته زبانه نزدیک در هر یک از دیگر به عنوان رقبای عنوان دومی شرکت MarkTen e-سیگار دوم شد-محبوب ترین برند بازار سهم FTC گفت. اما Altria از Juul راه به عنوان مدعی آن نقطه بالا در بازار با آن نرم و صاف vaping دستگاه و طعم به گفته مقامات فدرال.

Altria خورده خود را e-سیگار کسب و کار و مقابله با Juul که در آن توافق به رقابت با این شرکت به مدت شش سال با توجه به FTC. کنگلومرا همچنین توافق کردند به Juul خدمات پشتیبانی مانند نخست فضای قفسه آن را به حال امن در فروشگاه های خرده فروشی مقامات فدرال اشاره کرد.

اما Altria نوشته شده است پایین ارزش سهام خود در Juul بیش از 8 میلیارد دلار به عنوان یک سنبله در جوانان vaping منجر به سراسیمگی از موشکافی برای شرکت و فدرال ممنوعیت طعم کارتریج مبتنی بر e-سیگار. Juul متوقف شده است با ارائه همه به جز طعم توتون و تنباکو و منتول در آمریکا در پاسخ به نگرانی.

FTC طرح دعوی در دادگاه به احتمال زیاد تاخیر بیشتر Altria از انتصاب نمایندگان به Juul مدیره و تبدیل آن بدون حق رأي سهام به سهام رای دادن. کسانی که نقاط عطف شد مشروط بر ضد تراست ترخیص کالا از معامله با توجه به Garnick بیانیه.

FTC نیز گفته است که با بررسی شیوه های بازاریابی از Juul و دیگر vaping شرکت نگرانی در مورد شرکت توسل به افراد جوان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>