مجالس ترحیم مجبور به رفتن آنلاین در میان coronavirus همه گیر

آن را نهایی میخ را در تابوت.

تعداد بیشتری از عزاداران هستند انتخاب به جست و خیز پرداخت خود را احترام به مردگان در فرد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به جای امید بستن به شرکت در مجازی ارسال آف مدیران مراسم تشییع جنازه گفت: پست.

“این وحشتناک زمان گفت:” ملکه مدیر مراسم تشییع جنازه ایرن Elcock. “ما باید به نوبه خود در اطراف و فکر می کنم در مورد نگه داشتن هر کس امن است.”

در حالی که ایالت نیویورک می گوید: مجالس ترحیم هنوز هم می تواند برگزار شود با “خانواده” حضور — حتی پس از روز یکشنبه 8 p. m. ممنوعیت همه “غیر ضروری” گردهمایی — آن است که خاص در تعداد زیادی از مردم مجاز است.

خانه های مراسم تشییع جنازه “باید به تعویق انداختن خدمات که ممکن است” با توجه به حکم از رژیم صهیونیستی است. کومو ، در غیر این صورت آنها “باید حد اندازه از هر گونه خدمات و یا تجمعات به عنوان چند شرکت کنندگان به عنوان امکان پذیر است (به عنوان مثال خانواده.”

Elcock گفت: مراسم تشییع جنازه او خانه ای است که اجازه می دهد تا به 10 نفر اگر یک خانواده بخواهد به برگزاری یک سرویس آنلاین است که در همراهی با CDC توصیه می شود دستورالعمل برای تجمعات.

او گفت: او Elcock Funeral Home برگزار شد اولین پخش زنده خدمات در هفته گذشته و آن را به خود جلب کرد حدود 15 نفر در-سایت — و بسیاری دیگر تقریبا.

Elcock گفت: یکی از دلایلی که او سردخانه است که هنوز هم نگه داشتن فرد در خدمات است تنها به این دلیل که “توانایی فرد را ببینید و بدانید که آنها مرده است متفاوت از تلاش برای متقاعد کردن خودتان آنها مرده است.”

هنوز هم “ما ممکن است قرار دادن اقدامات اضافی در محل قرار داده و شبکههای بیش از این تابوت را به مطمئن شوید که مردم نمی لمس بدن و فقط به گرفتن برخی از فاصله از آنجا که شما فقط نمی دانم,” او گفت:.

مراسم تشییع جنازه مدیر Jonathan سبز, Fairfield, Conn., گفت: این وضعیت ممکن است به نقطه ای که در آن حتی خاخام در خدمات خود را در خانه بمانند.

مذهبی در حال حاضر ریاست خدمات در فرد است حتی اگر مجازی تشییع جنازه.

سبز گفت: برخی از خاخام ها به خصوص نگران هستند چرا که آنها در خانه با فرزندان خود و نگران آلوده کردن خانواده خود را.

اخیر زندگی جریان خدمات از ابراهیم L. سبز و پسر کفن تشییع جنازه مدیر گفت: “من فکر می کنم آن را به یک آرامش و رهایی از استرس برای خانواده هایی که از دست کسی که نمی باید به نگرانی در مورد چگونه برای پیوستن به صورتی که محدودیت و یا نگرانی های بهداشتی.

“خدمات اتفاق می افتد” سبز گفت. “آنها فقط یک کمی متفاوت در حال حاضر.”

اما stiffs کار که مسئولیت رسیدگی به بدن نمی تواند به نظر می رسد برای فرار از نگرانی.

“به ما گفته شد چگونه از خودمان محافظت کنیم اما ما داده نشده است هر چیزی لزوما بتن در چه مدت است که ویروس طول می کشد در میزبان” Elcock گفت و اشاره کرد که کارگران پوشیدن ماسک و دستکش.

CDC تنها می گوید که “اغلب” ویروس منتقل می شود توسط سرفه یا عطسه و اشاره می کند که این انتقال نیست و نگرانی در هنگام دست زدن به باقی می ماند.

اما “بسیار ناشناخته است مورد COVID-19,” وب سایت خود را می گوید.

“برخی از گورستان های در حال اجازه دادن به مردم خارج از اتومبیل و یا مردم را به صبر برای قبر کارگران برای تکمیل کار خود را قبل از آنها می توانید ببینید” Elcock گفت: نگرانی از گسترش.

“هر کس یک خانواده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>