GameStop ادعا می شود ‘ضروری خرده فروشی’ در طول coronavirus مستندات

آن بوده است هرگز بهتر است به یک پرنیان.

تصویری بازی غول خرده فروشی GameStop به نام خود را “ضروری خرده فروشی” در یادداشتی به کارکنان و آموزش آنها را به نگه داشتن فروشگاه های باز — با وجود دولت های محلی در سراسر کشور صدور مستندات میان coronavirus بحران Kotaku گزارش شده است.

“با توجه به محصولات ما حمل است که فعال کردن و افزایش مشتریان ما تجربه در کار از خانه ما معتقدیم GameStop است به عنوان طبقه بندی شده ضروری خرده فروشی و در نتیجه قادر به باز باقی می ماند در طول این زمان” این یادداشت به دست آمده توسط Kotaku گفت.

GameStop نیز گفت که گفته کارمندان به منظور تشویق افسران پلیس برای تماس با دفتر مرکزی شرکت در صورتی که مایل به تلاش برای به اجرا درآوردن تعطیلی.

“ما دریافت گزارش از مقامات محلی مراجعه به فروشگاه ها در تلاش برای به اجرا درآوردن بسته شدن با وجود ما طبقه بندی. مدیران فروشگاه تایید شده برای ارائه سند مرتبط زیر را برای اجرای قانون به عنوان مورد نیاز” این یادداشت بخوانید.

یک GameStop کارمند عینک ماسک در یکی از زنجیره مکان در راکلند در دوشنبه گفتن پست او آرزو فروشگاه خواهد دید از نگرانی برای او 70 ساله ،

“من نفرت پوشیدن این ماسک اما من به. اگر من را به نگه داشتن کار من نیاز به مطمئن شوید که او خوب,” او گفت:.

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: همه کسب و کار در سطح ایالت به دستور نیمی از کارکنان خود را برای کار از خانه — با “ضروری کارکنان” ادامه کار در محل.

منطقه خلیج دستور ساکنان به پناهگاه-در-محل — که تسلا مدیریت نیز گفت: این امر سرپیچی ادعا می شود بخشی از “ملی زیرساخت های حیاتی.”

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk نیز ارائه شده را به هواکش در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>