تمپا — Yankees فو انداخت به پایگاه های شنبه و سال اول ابتلا به مربی تنر سوانسون جدید پایه های پایین تر نصب شد بر روی صفحه نمایش.

در حالی که شش دیگر فو شرکت در تمرین, Gary Sanchez درو ترین چشم.

پایین تر راه اندازی طراحی شده است برای بهبود سانچز’ توانایی قاب مرزی رزین در پایین strike zone اما نه با دخالت خود را بهبود مسدود کردن مهارت و یا هر چیزی را به دور از یک بالاتر از متوسط بازوی پرتاب. آن را نیز ممکن است به کاهش استرس در سانچز را که دچار آسیب های عضلانی دو فصل گذشته که فرود آمد و او را مجروح لیست یک ترکیب چهار بار.

با توجه به سوانسون سانچز را بهبود مسدود کردن منجر به یک شیب در زمین فریم از یک سال پیش.

“مسدود کردن او بهتر است و ما شاهد رگرسيون در فریم” سوانسون گفت: پس از تمرین در Steinbrenner زمینه است. “وجود دارد یک معاوضه در بسیاری از راه های. شما سعی می کنید برای به حداکثر رساندن یکی است و دادن و گرفتن است.”

سوانسون چالش این است که به او catchers برای پیدا کردن یک موقعیت که در آن آنها می توانند اکسل در فریم پایین رزین مسدود کردن توپ و پرتاب به پایگاه.

پایین تر راه اندازی و موقعیت برابر است با هر دو لگن.

Gary Sanchez
Gary Sanchezچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

“آن را غرق خود را در مرکز جرم و شما در حال کار از زمین تا” سوانسون گفت.

پیش از آن در هفته سانچز توضیح داده شده است وجود دارد برخی از مشکل با راه اندازی جدید, اما او در حال پیشرفت است.

“این یک کمی سخت است چرا که این چیزی است که شما باید برای تنظیم به گفت:” سانچز که می بیند پیشرفت پس از کار با سوانسون برای یک هفته. “من می توانم به شما بگویم که در حال حاضر من احساس می کنم خیلی بهتر از روز 1. این یک فرایند یادگیری و هر زمان که شما سعی می کنید چیزی جدید شما نیاز به تنظیم.”


بر خلاف چند سال گذشته یانکی ها به ارمغان آورده اند چند فو با تجربه لیگ به کمپ اما کایل Higashioka روشن است مورد علاقه به سانچز نسخه پشتیبان تهیه.

“آن را عمیق ابتلا به سپاه ما به ارمغان آورد و در این سال, اما ما احساس بزرگ در مورد Higgy,” Aaron Boone گفت شنبه. “ما احساس می کنیم او آماده شده است برای این فرصت در حالی که برای. ما هیجان زده در مورد او چه کسی است. او از گزینه های به طوری که عوامل به همه چیز.”

یانکی ها بر این باورند در Higashioka یک عزیزم از سازمان تحلیلی بازوی بسیار به آنها اجازه دهید نسخه پشتیبان قابل اعتماد Austin Romine ترک ببر به عنوان یک عامل آزاد است.

Higashioka, 30 در مارس و هفتم-انتخاب دور از یانکی ها در سال 2008 پیش نویس شرح داده شد توسط بون به عنوان “نخبگان گیر” اما متوقف نمی یانکی ها از دعوت از لیگ برتر جانبازان کریس Ianneta اریک Kratz و جاش قبه به اردوگاه.

“این بچه ها ارائه بهتر عمق از ما تا به حال احتمالا از آنجایی که من در اینجا بوده است” گفت: Boone است که در سال سوم خود را. “ما هیجان زده در مورد آنچه که ما در آورده اما برای شروع با ما بسیار هیجان زده در مورد Higgy و آنچه که او می تواند.”

در 56 بازی های لیگ سه سال گذشته Higashioka ضربه .164 اما می شود نمرات بالا خود را برای توانایی دفاعی.


یانکی ها حمایت یک موسسه خیریه 5K نژاد صبح روز یکشنبه که شروع خواهد شد در مقابل جورج Steinbrenner مجسمه در مقابل Steinbrenner زمینه و در پایان این مجموعه را در پارکینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im