بیل گیتس’ خیریه قول به اختصاص تا 100 میلیون دلار برای مبارزه با شیوع کروناویروس که ادعا کرده است صدها نفر از زندگی است.

این تعهد از بنیاد بیل و ملیندا گیتس شامل تا 20 میلیون دلار است که بلافاصله نسبت به تشخیص جداسازی و درمان ویروس کشنده با هدف شامل آن مستقر در سیاتل خیریه گفت.

این بنیاد گفت: کسانی که بودجه را به “چند جانبه” بدن مانند مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی که روز چهارشنبه $675 میلیون دلار برای کمک به مقابله با این ویروس در سطح بین المللی.

مقامات بهداشتی در چین — کانون شیوع و کشورهای دیگر با تایید موارد نیز از حمایت این موسسه خیریه گفت.

امید ما این است که این منابع به شما کمک تسریع سریع و موثر بین المللی پاسخ به” بنیاد گیتس مدیر عامل شرکت علامت Suzman در بیانیه ای گفت. “این پاسخ باید هدایت شود علم را از ترس نیست و آن را باید ساخت و در این مراحل است که سازمان بهداشت جهانی گرفته تا به امروز است.”

این بنیاد را نیز قرار داده تا 60 میلیون دلار نسبت به سرعت بخشیدن به توسعه و آزمایش واکسن برای coronavirus که در آن گفت: بسیار مهم خواهد بود برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر اگر این بیماری همچنان به گسترش برای چند ماه.

و تا 20 میلیون دلار را به مقامات بهداشتی در جنوب آسیا و جنوب صحرای آفریقا شده اند که آمار به خصوص سخت اخیر شیوع با توجه به پایه و اساس. بودجه کمک خواهد کرد که مقامات منزوی و درمان مورد تأیید تقویت عملیات اورژانس مراکز و “اجرای موثر نظارت بیماری تلاش های” خیریه گفت.

بنیاد گیتس را 100 میلیون دلار تعهد شامل 10 میلیون دلار است که آن را متعهد به مبارزه با شیوع این بیماری در اواخر ماه گذشته آن را گفت. این موسسه خیریه همکاری-ریاست شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت — که در مقام دوم جهان-ثروتمندترین مرد با ارزش خالص $117 میلیارد دلار با توجه به بلومبرگ — و همسرش ملیندا سابق مایکروسافت مدیر کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی