جورج فلوید اعتصاب سراسری در برلین و لندن و تورنتو

خشم بیش از مرگ جورج فلوید جهانی شده است.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان را به خیابان های لندن و برلین و تورنتو بیش از آخر هفته در اعتراض به فلوید را روز یادبود مرگ در طی یک درگیری با پلیس مینیاپولیس با توجه به گزارش های خبری.

شعار “black lives matter” و برگزاری نشانه هایی است که خواندن “عدالت برای جورج فلوید” و “نژاد پرستی هیچ جای” معترضان با تجمع در میدان ترافالگار لندن یکشنبه مسدود و ترافیک در خارج از سفارت آمریکا بزرگترین تجمعات عمومی پس از coronavirus مستند در اثر بی سی گزارش داد.

“من بسیار دلسوز به این موضوع بلکه شگفت زده برای دیدن قدرت از احساسات است که جمع آوری شده مردم با هم” برگرد. سالی Hitchiner همراه قائم مقام در سنت مارتین-در-این-زمینه های کلیسا در میدان گفت: خروجی.

“به وضوح آنها را زیر مستند و اجتماعی فاصله, اما من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از شور و شوق وجود دارد و این مهم نگرانی های خود را” Hiitchiner گفت. “این مسئله ای است که نیاز به شور و شوق اما در همان زمان وجود دارد مقدار زیادی از خطر در آنچه آنها انجام می دهند.”

بی بی سی گفت: “چند نفر” دستگیر شدند.

Protesters march against the death of George Floyd by a police officer in Toronto
معترضان مارس برابر مرگ جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در تورنتوکارلوس Osorio/ایسنا

فلوید, 46, درگذشت دوشنبه پس از دوخته شدن به زمین توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین با وجود درخواست های مکرر برای هوا.

روز شنبه تظاهرات فوران در آلمان که در آن هزاران نفر با تجمع در مقابل ساختمان سفارت آمریکا در برلین تظاهرات برگزار شد تا نشانه های خواندن “من نمی توانم نفس بکشم” ان بی سی نیوز گفت:.

فیلم ارسال شده در توییتر توسط ان بی سی خبرنگار کارل Nasman نشان می دهد که جمعیت زیادی را در خارج از سفارت مسالمت آمیز کف زدن در اعتراض.

و در تورنتو به عنوان بسیاری از 4,000 تظاهرکنندگان راهپیمایی در روز شنبه. یک ویدیو ارسال شده توسط جهانی تورنتو روزنامه نگار آلبرت Delitala در توییتر نشان می دهد معترضان راهپیمایی پایین Brunswick خیابان در شهرستان کانادا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>