جورج دبلیو بوش مرکز می گوید اهدا کنندگان اطلاعات در هک ransomware حمله

جورج دبلیو بوش ریاست جمهوری مرکز بود که در هک اخیر ransomware حمله که در آن برخی از اهدا کنندگان اطلاعات به سرقت رفته بود اما ظاهرا نابود شده بعد با توجه به این مرکز است.

مدیریت داده ها ارائه دهنده خدمات Blackbaud گفت: بوش مرکز در جولای 16 که آن را به حال خنثی شدن حمله ممکن است — اما که cybercriminals به “حذف یک کپی از برخی از بوش مرکز اطلاعات مربوط به اهدا کنندگان و دیگر مخاطبین” این مرکز در بیانیه ای گفت.

“با توجه به Blackbaud هر شماره امنیت اجتماعی و یا پرداخت کارت اطلاعات موجود در سیستم های تحت تاثیر قرار شد رمزگذاری و رمزگشایی کلید شد به خطر بیافتد” آزادی گفت.

“وجود دارد تکه تکه کردن کمتر حساس اطلاعات به دست آمده از قبیل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد, فیزیکی, و, ایمیل, آدرس, شماره تلفن, جنسیت و تاریخ” به آن اضافه شده است.

Blackbaud گفت: “پرداخت باج به حمله به منظور به دست آوردن تایید که در معرض خطر تکه تکه کردن اطلاعات نابود شده است.”

این مرکز افزود: “تا به امروز هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک از خطر تکه تکه کردن اطلاعات منوط به افشای بیشتر و یا سوء استفاده و با توجه به قصد به دست آوردن مجرمان به پرداخت باج بوش مرکز باور نمی وجود دارد در معرض خطر است که تکه تکه کردن اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>