گرجستان سناتور ریخته سهام پس از جلسه خصوصی در coronavirus: گزارش

ثروتمند گرجستان سناتور گزارش دومین عضو کنگره به ریخته گسترده سهام از سهام زیر یک خصوصی مجلسی گسترده نشست جدید کروناویروس.

سناتور. کلی Loeffler (R-GA) که شوهر این است که رئیس و مدیر عامل شرکت بورس نیویورک آغاز شد فروش بیش از یک میلیون دلار در سهام در همان روز به عنوان بسته-درب مجلس سنا در جلسه روز شنبه, ژان. 24 گزارش روزانه وحش.

بیش از سه هفته بعد از طریق Feb. 14, Loeffler ساخته شده 27 فروش ارزش بین $1,275,000 و $3,100,000 قبل از بازار nosedived و منابع با ارزش های چهار.

او همچنین سهام خریداری شده در فوریه. 14 از دو کار از صفحه اصلی شرکت های مرتبط Citrix که دارای تخصص در teleworking نرم افزار و دیگر تکنولوژی frim Oracle با توجه به گزارش.

“قدردانی از جلسه امروز از رئیس جمهور بالا مقامات بهداشتی در رمان شیوع کروناویروس” او توییتی پس از این نشست است.

حتی پس از گفته آزادسازی او holdings Loeffler bashed دموکرات ها برای بازی کردن تهدیدات ویروس.

“دموکرات ها باید خطرناکی و عمدا گمراه مردم آمریکا در #Coronavirus آمادگی” او توییتی در اواخر فوریه. “در اینجا حقیقت: realDonaldTrump & دولت او در حال انجام یک کار بزرگ در تلاش برای حفظ آمریکایی ها سالم و امن است.”

این دانشجوی سال اول سناتور را ندارد هر بازار حرکت می کند قبل از این جلسه پس در Jan. 6, the Daily Beast گزارش شده است.

Loeffler بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

او دومین عضو کنگره به گزارش کمپرسی سهام بزرگ منابع پس از جلسه.

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) و همسرش بروک به فروش می رسد بین $628,000 و $1.7 میلیون در داد و ستد عمومی سهام در فوریه. 13 یک هفته قبل از سقوط بازار مرکز سیاست پاسخگو برای اولین بار گزارش شده است.

“سناتور با مته سوراخ کردن در زمینه افشای مالی فرم به صورت شخصی و معاملات انجام شده از چند هفته قبل از ما و بازارهای مالی نشان داد نشانه هایی از نوسانات با توجه به رشد شیوع کروناویروس” یک سخنگوی بورر گفت: سازمان های غیر انتفاعی. “به عنوان وضعیت همچنان به تکامل روزانه او شده است عمیقا نگران تند و ناگهانی تلفات این بیماری همه گیر است که مصرف در اقتصاد ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>