آلمانی دادگاه اجازه می دهد تا تسلا برای حفظ سفت کردن درختان در کارخانه خود سایت

یک دادگاه آلمان داده تسلا یک چراغ سبز برای ادامه قطع درختان در محل خود کارخانه پس از به طور موقت متوقف کردن کار.

عالی اداری دادگاه برلین-براندنبورگ در روز پنج شنبه را رد کرد و با فعالان محیط زیست’ درخواست خود را به بلوک برقی-ماشین ساز از پاکسازی 91 هکتار و یا در مورد 224 هکتار از زمین جنگلی برای آن به اصطلاح Gigafactory.

دادگاه گفت: تصمیم خود را در تسلا به نفع نهایی است. حاکم آمد فقط چهار روز پس از دستور دادگاه تسلا برای جلوگیری از قطع درختان پس از آن می تواند نظر طرفداران’ درخواست تجدید نظر.

فعالان محیط زیست استدلال کرده اند که کارخانه تسلا قصد دارد به تولید حدود 500.000 اتومبیل از یک سال می تواند تهدیدی برای منطقه منابع آب و حیات وحش است. کارخانه سایت در شهرداری گرونهید در خارج از برلین.

مدیر عامل شرکت ایلان دره سیلیکون مبتنی بر شرکت متعهد شده است برای رسیدگی به نگرانی های زیست محیطی در مورد این پروژه با کاشت درختان در منطقه سه برابر اندازه آن کارخانه طرح و اجرای “آب-صرفه جویی در اقدامات” در این گیاه است. تسلا نیز تا به حال برای مقابله با چندین جنگ جهانی دوم بمب که کشف شد در کارخانه طرح.

تسلا برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد در ماه نوامبر برای ساخت آن چهارم Gigafactory در آلمان است. این سه نفر دیگر در جرقه نوادا; بوفالو, نیویورک و شانگهای چین که در آن شرکت شروع به تولید سال گذشته است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>