Gerrit کول و یعقوب deGrom نیست فقط تبادل شاهزادگان از شهر نیویورک, آنها پادشاهان تپه در تمام بیس بال با توجه به میزبان آتی شانس دوشنبه منتشر شد توسط ویلیام هیل تبلیغات.

DeGrom و کول هستند 3/1 مورد علاقه را به نفع خود Cy جوان جایزه در لیگ مربوطه می باشند.

“DeGrom موفق به کسب دو Cy Youngs در یک ردیف و در اول و کول در حال آمدن است از یکی از بزرگترین فرشهای سال در تمام دوران” گفت: نیک بوگدانوویچ ویلیام هیل مدیر بازرگانی.

31-در سال متس’ righty در تلاش است برای تبدیل شدن به سومین پارچ در تاریخ را به نفع خود به عنوان بسیاری به عنوان سه متوالی Cy Youngs (گرگ Maddux و سفت Johnson هر برنده جایزه چهار بار در یک ردیف). فقط پشت deGrom در 4/1 است حداکثر Scherzer از اتباع به دنبال واکر Buehler داجرز (8/1). دیگر متس ذکر شده نوح Syndergaard (20/1), Marcus بود (75/1) ریک Porcello (100/1) و استیون Matz (150/1).

کول 29 که امضا a nine-year, $324 میلیون قرارداد با یانکی ها در offseason از دست رفته را به Astros هم تیمی جاستین Verlander در سال 2019. Verlander است و انتخاب دوم برای سال 2020 در 7/1 توسط Chris فروش Red Sox در 8/1. لوئیس سورینو آگهی بقیه یانکی کوزه در 18/1 با Masahiro تاناکا و Aroldis چپمن در جایگزین 50/1 و J. A. Happ در 250/1.

نیویورک aces همچنین در بالای لیست در دیگر بازارهای آتی. Cole است که 3/1 مورد علاقه خود را برای رهبری در رشتههای strikeouts با deGrom بسته سوم در 11/2. DeGrom است 5/1 مورد علاقه به پایین ترین به طور منظم فصل دوران با کول دوم نزدیک در 7/1.

یانکی ها’ چپمن مورد علاقه خود را برای رهبری در رشتههای موجب صرفه جویی در 6/1. این متس’ ادوین دیاز گره خورده است برای پنجم است که در بازار در 12/1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im