تمپا — Gerrit کول به ارمغان می آورد به یانکی ها رزومه که شامل یک لیگ-بهترین 326 strikeouts و 2.65 عصر از یک سال پیش اما 29 ساله است و هنوز هم به دنبال اولین سری جهانی عنوان شده است.

و در روز یانکی ها برگزار شد اولین تمرین بهار با کوزه و فو در روز پنج شنبه کول روشن ساخته است که او درک کرد که با مبلغ 324 میلیون قرارداد او امضا می آید انتظار یک قهرمانی.

“من آن را دوست دارم” کول گفت: از تیم های جهان سری-یا-مجسمه نیم تنه ذهنیت است. “از نظر بازیکن و آن را دریافت نمی کند خیلی [ساده] از آن است. آن را به بیرون رفتن وجود دارد و هر روز و سعی کنید برای برنده شدن در هر زمان تنها. آن را برای تلفن های موبایل بسیار ساده است, اما شما می دانید بهتر از من بودن در این سازمان وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک و وجود دارد بسیاری از مردم که پور زمان زیادی به ساده سازی است که یکی از تم: ما نیاز به پیروزی در مسابقات قهرمانی جهان… است که درایو را به نفع خود چه سوخت شما.”

Right-hander خطاب به رسانه ها برای اولین بار روز شنبه پس از گزارش به اردوگاه چهارشنبه.

و علاوه بر آن پاک او نمی خواهم به بحث در مورد تیم سابق خود را ثبت نام-سرقت رسوایی کول با بیان تلخی در بخشی از یک تیم است که از دست بازی 7 از سری جهانی به واشنگتن است.

“آن را آسان به ماندن محور در این سال” کول گفت: از گرفتن درون یک پیروزی و یک قهرمانی در اکتبر گذشته. “من عامل رایگان مراحل رو انجام دادم واقعا به سرعت. شما مخلوط است که شور و هیجان که با ناامیدی و یا احساس بد شما از دست دادن و شما به کسی که [champing] در این بیت. من آماده برای رفتن در حال حاضر به مراقبت از کسب و کار. این درایوهای من هر سال اما به طور خاص در سال گذشته در آینده خیلی نزدیک این فقط باعث می شود این فرصت را در این سال بسیار هیجان انگیز تر است.”

Gerrit Cole works with JA Happ at Yankees spring training
Gerrit کول با این نسخهها کار با JA Happ در Yankees بهار آموزشچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

روند آماده شدن برای فصل قبل از شروع کول رو به تمپا زمانی که او شروع به تخمگذاری یک برنامه جدید تبادل مربی مت بلیک.

با وجود کول سنگین حجم کار هر یک از دو فصل قبلی در هوستون او اصرار داشت خود را بازوی قوی به عنوان سال 2020 است.

“تا آنجا که 250 نوبت [فصل گذشته بین فصل به طور منظم و برگشتی] من احساس می کنم بسیار بهبود” کول گفت. “اگر هر چیزی من احساس می کنم باید بیشتر احساس می کنید که توپ را به رفتن در حال حاضر که من حدس می زنم در ادامه با تجربه بیشتر و بیشتر به شما پرتاب.”

اما کول بدون شک بیشتری را به یانکی ها از فقط آنچه او فراهم می کند بیش از این دوره از 30-35 شروع می شود.

Masahiro تاناکا و لوئیس سورینو در حال حاضر صحبت در مورد چیدن تا چیز از جدید ace اما کول گفت: او به دنبال عقب و جلو گفتگو با همکار خود کوزه.

“من فقط میخوام سعی کنید به تناسب در هر جا که من می توانم, اما من در اینجا هستم” کول گفت. “تنها راه برای آشنا شدن با چیزهایی است که برای برقراری ارتباط است. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که هر کس در همان صفحه به عنوان به زودی به عنوان [ممکن است].”

او به طور خاص تاناکا به عنوان کسی که او را تحسین و از دور.

“چگونه می تواند شما را نه؟” کول گفت. “او شده است ناب حرفه ای در اینجا در نیویورک برای تمام بماند. او در برخورد با بسیاری از چالش های آینده از ژاپن در میانه کار خود را به یک طرف کاملا متفاوت از جهان است. احتمالا وجود دارد برخی از چشم انداز به دست آورده وجود دارد.”

چت کول تا به حال با مربیان و catchers تا کنون شامل چگونه او را دوست دارد رسیور خود را برای راه اندازی چه تیم روش این است که وقتی که می آید به راه اندازی مخالف hitters و به آشنایی با فرایند ارتباطات است.

در حال حاضر کول گفت: او می تواند با تکیه بر برخی از هم تیمی های جدید خود را به او نشان دهد طناب تا زمانی که او می شود راحت تر اما افزود که Aaron Boone گفت: این تیم در اولین دیدار فصل در روز پنج شنبه که او به دنبال کمک از همه.

“هارون امروز صبح صحبت در مورد آوردن انرژی و آوردن یک پرنیان مثبت و تمرکز به محل باشگاه وانجمن” کول گفت. “بنابراین من فکر می کنم او واقعا خواستار همه ما به رهبران آن است.”

اما آنها فقط یک آس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su