تمپا — Gerrit کول ملاقات Gleyber تورس برای اولین بار جمعه بود که همان روز یانکی ها’ shortstop به شدت متهم به سال گذشته Astros که کول کمک کرد تا زمین را به جهان سری ضرب و شتم توسط یانکی ها در ALCS از تقلب.

شنبه یانکی ها’ ace در پاسخ به تورس’ اتهامات از نشانه سرقت توسط آستروس.

“او حق دارد به نظر او. این یک عاطفی موضوع برای همه” کول گفت: پست در داخل Steinbrenner رشته محل باشگاه وانجمن زیر یانکی ها’ اول کامل-پیراهن بهار و تمرین آموزش. “من فقط می گویند آنچه قبل از من گفت که من نمی بینم و هر چیزی تا آنجا که دیدگاه من ما پاک است.”

کول موفقیت خیره کننده در سراسر دو فصل گذشته زمانی که او رفت 35-10 با 2.68 عصر در 65 شروع می شود برای Astros و نه سال قرارداد عظیم $324 میلیون را قفل خود را محبوب توقف در اوایل روز از اردوگاه. او به کار گرفته توجه در شیوه ای حرفه ای است که راه 29 ساله views بحث با تورس.

“شاید در زمان اگر آن را می آید ارگانیک,” کول گفت: از تورس’ قوی خیانت کرده است. “مردم به انجام آنچه که مردم رو به انجام است. از آن نظر خود را.”

همانطور که برای کول بهار, آموزش, برنامه, او نمی خواهد زمین در روز شنبه گریپ فروت لیگ بازکن در برابر Blue Jays در Steinbrenner زمینه خواهد بود که تلویزیونی در بله. Aaron Boone جدولبندیشده J. A. Happ که برای واگذاری و گفت: کول می تواند به نظر می رسد در یک بازی “چند روز پس از آن.”

کول را پرتاب دوم زندگی تمرین پنبه حلاجی شده در روز چهارشنبه. اگر right-hander کار هر روز پنجم پس از آن خواهد او را در یک برنامه آماده برای روز افتتاحیه در برابر آرام در ماخ 26 در بالتیمور پس از پنج بهار گردش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de