تمپا — در اولین نمایشگاه خود را شروع برای یانکی ها Gerrit کول ارائه یک قله در رقابتی خود را در George M. Steinbrenner زمینه در برابر این تیم آورده است که او را به لیگ های بزرگ.

کول اعزام دو دزدان دریایی hitters در اولین ورود با سهولت دوشنبه شب قبل از رفتن کول تاکر در چهار راست توپ پس از دو زمین به سوئیچ hitter وظیفه بودند اعتصاب.

جاش بل یکی دیگر از سوئیچ hitter وظیفه هرگز تا به حال شانس در مقابل سه نفر از کول fastballs و از دست رفته 97-mph بخاری برای نهایی کردن.

کول انداخت 20 رزین; 12 اعتصاب. او انداخت 14 fastballs و صدر در 98 مایل در ساعت.

با توجه به مقدار Yankees کوزه چیدن کول مغز آن را تعجب آور وجود دارد هر چیزی در سمت چپ خود را از لوب فرونتال.

“من انتخاب کنید مغز خود را برای دیدن آنچه که باعث می شود او خوب” اردن مونتگمری گفت: از آس right-hander یانکی ها کاهش یافته است $324 میلیون به آنها منجر به اولین سری جهانی عنوان از 2009. “او بسیار باهوش است.”

چاد سبز شده است در اطراف کول از کوزه و خشکشویی گزارش Feb. 11 و جستوجو کرد با دیگران که جذب به سمت کول.

Gerrit کولچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

“من به او صحبت کرد one-on-one, اما صحبت کردن در گروه های خود را در مورد روند تفکر در برخی از چیزهایی که گفت: سبز, که گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته است با کول توجه به جزئیات است. “نوع انتخاب خود مغز است.”

اوایل در اردوگاه کول ایستاده بود در مقابل قفل خود را در وسط محل باشگاه وانجمن چت با Montgomery. زاک Britton پیوست چت و مهمان مربی اندی Pettitte نورد. جلسه رفت و در مدت 20 دقیقه و به احتمال زیاد ادامه داد: پس از رسانه ای دسترسی به پایان رسید.

و آن را مانند کول یک خیابان یک طرفه وقتی که می آید به دانش است. در روز شنبه کول تماشا Masahiro Tanaka پرتاب اغل گاو یا حشم جلسه به ببینید که چگونه Tanaka حفظ تعادل خود را بر روی تپه.

“آنچه که من از او آموخته است که تنها راه او می رود در مورد کسب و کار خود را که آیا آن است که یک اغل گاو یا حشم و یا یک بازی شبیه سازی شده و چگونه او آماده,” تاناکا گفت. “ایستاده در پشت صفحه نمایش من قادر به دیدن دست اول چگونه او در سازه های خود را در زمین و در کل او چگونه است و بر روی تپه.”

از لحظه ای که یانکی ها جوهر 29 ساله right-hander به ثروتمندترین تبادل قرارداد در تاریخ, صدای وزوز شروع شمعی کول که رفت 35-10 با 2.65 عصر در 60 شروع می شود در سراسر دو سال با Astros. که وزوز تنها افزایش یافته و لنت یک احساس به شنبه شب بازی است که نمی خواهد وجود داشته است و بدون او بر روی تپه در برابر این تیم که پیش نویس او با اولین انتخاب در سال 2011 پیش نویس از UCLA.

در علاوه بر این به Tanaka تماشای چگونه کول سازه رزین های او شده است تحت تاثیر قرار با کول تمایل به تعامل با دیگران است.

“او یک رابط خوب. آن را احساس می کند مانند او بوده است و با این تیم پنج یا شش سال. شما او را در برقراری ارتباط با همه حتی بچه ها” تاناکا گفت. “این چیزی است که به من توجه است. او بسیار خوب ارتباط برقرار.”

Aaron Boone اولیه تماس با کول آمد قبل از خود و هم تیمی های او را ملاقات نمود از آنجا که مدیر بخشی از یانکی ها’ مشروط به بازدید از پارچ در جنوب کالیفرنیا. پس از تماشای کول رفتن در مورد کسب و کار خود را بون اعلامیه کول صحبت کردن با همکار کوزه و hitters به اینسو انسو جمع کردن دانش است.

“به اشتراک گذاشتن دانش و روابط به شما کمک کند بهتر ورودی” بون گفت.

و دیگران از تماشای کول نگرش جدی نمی تواند صدمه دیده است.

“او دارای استانداردهای بالا و انتظارات. با بزرگ ترین بازیکنان بزرگ ورزشکاران آنها هرگز واقعا راضی” بون گفت. “همیشه خاراندن به دریافت یک کمی بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی