تمپا — آن را در زمان حدود یک دهه دیگر از آنها را دوست دارند اما Gerrit کول در نهایت انداخت و او را برای اولین بار رزین به عنوان یک یانکی در روز چهارشنبه به عنوان تیم رو نگاه $324 میلیون پارچ زمانی که او وارد بهار آموزش و انداخت سمت خود در جلسه پینستریپس.

و در حالی که اغل گاو یا حشم جلسه هر چیزی خارج از عادی Aaron Boone شد و هنوز هم تحت تاثیر قرار با جدید خود را بالا پارچ.

“توجه خود را به جزئیات خاص است” گفت: مدیر. “این خوب بود روز اول برای او.”

کول به حال طولانی با چت بون و دیگر اعضای هیات پس از این جلسه است که آنچه ایستاده بود بیشتر به مدیر جدید.

“برای رسیدن به یک مکالمه با او و برای دیدن او را تایید همه آن چیزهایی که ما دیدم از او در این زمستان هنگامی که ما به ملاقات با او [خوب بود],” بون گفت. “چگونه خاص او در مورد همه چیز او را انجام می دهند و درست است که درک هر گام او باعث می شود آنچه او را به انجام آنچه در آن نیاز به نگاه مانند و مکانیک خود را درگیر با آن است.”

این است که طرز فکر که جذب یانکی ها به کول هر دو زمانی که آنها پیش نویس او را از دبیرستان در سال 2008 و زمانی که آنها جوهر او را به نه سال و معامله این offseason در ثروتمندترین قرارداد تا کنون برای یک پارچ.

“او مسلما بهترین بازی پارچ بنابراین ما در حال اضافه کردن یک واجد شرایط آس به آنچه ما در حال حاضر احساس می کنم مثل یک واقعا خوب چرخش” بون گفت.

Yankees ace Gerrit Cole shakes hands with Gary Sanchez.
یانکی ها ace Gerrit کول حرکت دست با Gary Sanchez.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

کول تنظیم شده است برای دیدار با رسانه ها در روز پنج شنبه. او کلید offseason حرکت برای یک تیم رسیده است که این ALCS یک سال پیش از دست داده و به یک هوستون تیم به رهبری کول.

“ما احساس می کنیم مثل او که لنگر در بالا” بون گفت. “هنگامی که شما یک آس آن را نه تنها در مورد عظمت آنها در آن روز اما آن را نیز که آنها خوردن بسیاری از نوبت. آن است که اثر trickle-down و ما را بزرگ اغل گاو یا حشم حتی بهتر است. من بسیار هیجان زده هستم که او را به اینجا می آیند. من می دانم این است که او می خواهد و احساس می کند مانند آن را کمی از سرنوشت او در نهایت در اینجا.”

Gary Sanchez, گیر افتاد, کول اغل گاو یا حشم که ویژه فقط fastballs و changeups اما جالب توجه نیز این است که به دنبال به جلو به دیدن آنچه آمده است.

“ما فقط اضافه شده یکی از بهترین کوزه در این بازی برای تیم ما” سانچز گفت: از طریق یک مترجم. “ما تا به حال واقعا خوب چرخش است. چیزی که من اعتقاد دارم. و در حال حاضر ما این فرصت را برای اضافه کردن Gerrit کول. آن را بزرگ. اگر شما نگاه کردن به آنچه که او انجام داده چند سال گذشته او شده است فوق العاده چشمگیر است. برای اضافه کردن کسی که در حال حاضر به تیم ما آن را فقط بهتر می شود.”

سانچز گفت: او شما لذت بردن از ابتلا او بیش از ضربه در برابر right-hander.

“در مواجهه با یک مرد مانند او چه کسی می اندازد, سخت, شما باید به دنبال یک زمین و نه از دست که یکی زمین” سانچز گفت. “شما تنها یک شانس. پس از آن دشوار است. شما لازم نیست که مقدار زیادی از زمان برای قرار دادن توپ در بازی است. تمام زمین او تلاش برای از دست یکی که شما این چیزی است که باعث می شود او را بسیار سخت برای ضربه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su