جری کونای مذاکرات سفید بزرگ امید ” بار وایلدر-Fury انتخاب

لاس وگاس — جری کونای خوشحال به شنیدن تایسون خشم می خواهد هیچ بخشی از هر نژادی صحبت در مورد قهرمانی سنگین وزن مبارزه با دئوتای وایلدر در شنبه شب پس از طریق از بین رفته اند چه او در سال 1982 قبل از عنوان مبارزه با لری هولمز.

کونای ریخته شد به عنوان “سفید بزرگ امید” توسط مروج و رسانه ها زمانی که او ملاقات کرد هلمز در Caesars Palace.

“او در صندوق پستی خود را منفجر و Ku Klux Klan شد من ارسال نامه” کونای گفت: پست در روز پنج شنبه. “این واقعا هرگز در مورد آن است. عصبانی بودم هلمز چون من فکر کردم که او آن را یک نژادی مبارزه است. اما پس از آن ما رو به مرکز حلقه و [داور] Mills Lane به ما دستورالعمل و لری گفت: “بیایید یک مبارزه خوب است.’ همه چیز رفت و از پنجره به بیرون.”

هولمز برنده مبارزه توسط TKO در دور 13th و این دو تبدیل به دوستان نزدیک. کونای گفت: او هرگز نفهمیدم که چرا مروج ساخته شده به مبارزه با یک نبرد از نژادها.

“من در وگاس با همه رفقا من بزرگ شدم و با ما زندگی رویا” گفت: کونای طولانی بومی جزیره. “من در مبارزه برای قهرمانی سنگین وزن جهان و خوردن دم خرچنگ و لاک پشت سوپ.”

به عنوان برای بازیگران به عنوان “The Great White Hope” کونای که از یک یقه آبی خانواده در لانگ آیلند آن را نادیده گرفته است.

“من با سفید, سیاه, چینی, پورتوریکو. که بحث نمی گذارد من,” او گفت:. “مردم به مردم است.”

کونای, 63 بود در راه خود را به لاس وگاس برای شرکت در Wilder-خشم 2 در MGM بزرگ باغ آرنا. او گفت: او شخصیت و کاریزمای این دو جنگنده صفحه نمایش.

“من دوست دارم وایلدر و من, عشق, خشم,” او گفت:. “گوش دادن آنها هر دو نیمه دیوانه است. حداقل خشم است که برای اطمینان حاصل کنید.”

او چیدن وایلدر به پیروزی حذفی.

“این یک موضوع که آموخته که بسیاری از اولین مبارزه” کونای گفت: از تقسیم قرعه کشی در مرکز استیپلز در دسامبر سال 2018 است. “که برداشت قطعات از مرد دیگر ساخته شده است که او را در معرض خطر? من فکر می کنم وایلدر با پانچ کردم تا به زمین آن را گاهی اوقات و او احتمالا رفتن او را.”

وایلدر نیاز برای حمله به بدن بیشتر کونای گفت: اما انتظار خشم برای برنده شدن در بسیاری از دوره ها.

“اگر آنها هر دو ایستاده در خارج از آن را مانند مبارزه” کونای گفت. “اگر وایلدر می شود و در داخل سرزمین یک زن و شوهر از عکس های بدن او را برای رفتن به آن را آسان برای خودش. او را از انجام این کار ؟ من نمی دانم. متحیر شده بود و در هر دو دعوا با [لوئیس] Ortiz قبل از او به او زدم و از دست داده و تقریبا در هر دور زمانی که او جنگیدند خشم. ما می خواهیم برای دیدن بچه ها شلوغ و تبادل و تجارت است. اما وایلدر کردم که قاتل دست راست و این در مورد همه. او منتظر و منتظر اما او شده است قادر به زمین آن را در هر زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im