“من امیدوارم که شما در پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید در دیتون. (مکث) من امیدوارم که شما پیدا کردن دیتون. آن را می شود کمی از روی حیله و تزویر در اطراف Wilson تبادل.”

— Skippy پدر “روابط خانوادگی”

تمپا — شما می توانید آرزو می کنم همه شما می خواهم که به Giancarlo استانتون ساعتهای سالم فصل و به نظر می رسد حداقل بیشتر شبیه مفید کرگدن که خرد آن را به عنوان اول سال یانکی در سال 2018 اگر نه لزوما مانند میخ که برنده لیگ ملی با ارزش ترین بازیکن افتخارات در سال 2017.

پس از 2019 مناجات صدمات برای استانتون,, گرچه, شاید, مثل Skippy پدر شروع با گام های کودک? به عنوان 2020 یانکی ها خود را نگه دارید اول کامل-تیم ملی تمرین روز سه شنبه در George M. Steinbrenner زمینه نباید شما برای حل و فصل فاجعه-رایگان آموزش بهار توسط outfielder/تعیین hitter وظیفه و رفتن از وجود دارد ؟

با وجود قدرت ستاره و قابل توجهی قد در این بازی 30 ساله استانتون باز می شود در دهه جدید با مقدار قابل توجهی از چپ به انجام رساندن. اگر او می خواهد برای آزادی خود از برانکس بو پرندگان است که اغلب هدف او استانتون باید سالم ماندن باقی می ماند مولد و انجام بخشی خود را در ماه اکتبر برای کمک به یانکی ها ضبط خود را به عنوان برای اولین بار از سال 2009 است.

گفت: “من خیلی سال گذشته من احساس می کردم که او در یک نقطه بزرگ قاب از ذهن و کمی نمونه که ما دیدم من فکر کردم که او در موقعیت فوق العاده ای در فصل” Aaron Boone روز دوشنبه گفت: از استانتون که در گزارش به اردوگاه. “من انتظار دارم که این سال است.”

Giancarlo Stanton
Giancarlo استانتونAnthony J. باعث تخریب جهانی

در نمونه کوچک است که ما را به استانتون در واقع با نزدیک شدن گذشته خود را با استانداردهای کاهش .288/.403/.492 در 18 بازی در مجموع 72 به طور منظم فصل صفحه ظاهر. او قرار داده تا .455 بر پایه درصد در یانکی ها’ لیگ آمریکا بخش سری رفت و برگشت از دوقلوها و او رفت و عمیق در برابر زاک Greinke در AL قهرمانی سری بازی 1.

افسوس اتصالات برای خود کابوس فصل استانتون مجروح راست او را چهار سر ران که در بازی با اضافه کردن آن را به خود ’19 مزه منو از بیماری است که همچنین شامل چپ خود را جلو بازو سمت چپ شانه چپ و ساق پا و زانو راست. او فقط یک بار دیگر شروع ALCS بازی 5 و نه به دنبال بسیار سریع و او تبدیل به یک نماد از یانکی ها ” نیاز به یک سیستم تعمیرات اساسی که در آنها اعدام با آموزش و مطبوع کارکنان.

با وجود قابل ملاحظه ای کوتاه فصل استانتون گزارش به کمپ یک “کاملا سالم” بازیکن Boone گفت. این مدیر تصریح کرد: “من از طریق روال خود را با او احتمالا تا آنجا که من با هر کسی. ماده در واقع من فقط صحبت کردن به او در مورد آن. [او] ممکن است کسانی که برای اولین بار زن و شوهر از بازی اما من انتظار می رود او احتمالا که خانه دوم بازی [Feb. 24 برابر دزدان دریایی] و پس از آن ما فقط تصمیم بگیرید که اگر ما به او اجازه رفتن [به] خود را از حق دور و یا اگر آن را نوعی از DH نقش برای شروع است.

“اما او خوب به آن بروید. من به طور کامل انتظار می رود او را به ضربه زدن به آن در حال اجرا است.”

چقدر خود در مقابل DH استانتون نقش تعیین خواهد شد نه تنها سالم چگونه او احساس می کند, Boone, گفت:, اما همچنین توسط چه کس دیگری در دسترس است. اگر مرکز fielder هارون هیکس می توانید آن را از تامی جان تحت عمل جراحی آرنج راست مثلا که کاهش یانکی ها’ نیاز به بازی استانتون در بیرون از محیط.

حتی به عنوان استانتون تبدیل تا حد زیادی بی ربط در سال گذشته یانکی ها رفتن 103-59 با وجود حداقل سهم او بيشترین در حق رای دادن به آینده است. یانکی ها هنوز هم مدیون او $214 میلیون دلار از طریق 2027 با Marlins پیکور در یکی دیگر از $30 میلیون و ایده استانتون با استفاده از انتخاب کردن او صاحب در پایان این فصل — که در آن نقطه او باید $218 میلیون چپ — به نظر می رسد بعید تر کودی Bellinger و جاستین ترنر پنوماتیک به خرید راب مانفرد دوست داشتنی هدیه تولد. تنها کسی است که بیشتر pinstriped پول آمدن به او است که به تازگی وارد $324 میلیون مرد Gerrit کول.

از این رو تعهد می افتد در استانتون به کشف خود را در سلامت خوب است. به نوبه خود به یک کامل مالی albatross. از تمرینات به گریپ فروت لیگ به روز باز برگشتی با هر کوچک و پیشرفت این مرد بزرگ می تواند به صعود نزدیک به یانکی ها nirvana. یک سقوط در هر مرحله در طول راه واقعا هوشمند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im