Giancarlo استانتون جرقه بزند از غم یانکی ها خلق و خوی

لیکلند فلوریدا. — در روز جمعه به Giancarlo استانتون صورت خفه شد در افسردگی مورد درجه 1 گونه راست او گوساله که او را تعطیل و قرار داده شده در یک روز افتتاحیه نقطه فهرستی در معرض خطر است.

با قضاوت بر اساس آنچه Aaron Boone دیدم در استانتون را کتک زدن و پیاده روی سمت چپ صحرا نورد/تعیین hitter وظیفه خلق و خوی روشن تر شد در روز یکشنبه.

“من او را در راهرو [at George M. Steinbrenner زمینه] آماده شدن برای آمدن [به Joker Marchant ورزشگاه در لکلند] و او گفت که او احساس بهتر” بون گفت. “من می دانم که [شنبه] به طور معنیداری بهتر از روز قبل تا آنجا که راه رفتن خود را می رود. او در راه رفتن بهتر است. او تا به حال یک لبخند در چهره اش.”


ببر مدیر Ron Gardenhire بالا در سابق یانکی ها گیر Austin Romine که در سمت چپ برانکس به عنوان یک عامل آزاد و فرود در دیترویت از طریق یک سال قرارداد به ارزش $4.1 میلیون نفر است.

Gardenhire دانش Romine آمد از آنچه که دیگران در مورد گفت: 31 سال و افرادی که او را می دانستند.

“چگونه حرفه ای او است که او آرام است که می رود در مورد کسب و کار خود را. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد او” Gardenhire گفت: قبل از ببر ضرب و شتم یانکی ها 10-4 یکشنبه. “هنگامی که او نامیده می شود تا او را به بیرون رفتن وجود دارد و بهترین او می تواند. ما می دانیم که او می گرفتن. ما می دانیم که او می تواند یک ballgame و او یک بت. او را به دیدن تعداد زیادی از آن. به همین دلیل ما به ارمغان آورد و او را بیش از اینجا. او خواهد دریافت مقدار زیادی از فرصت ها و او دوست دارد که بخش.”


James Paxton است که نزدیک شدن به روز هنگامی که او اضافه خواهد شد پرتاب به برنامه نوتوانی پس از بازگشت از عمل جراحی در اوایل ماه گذشته.

“فکر پایان [آینده] هفته یا ابتدای هفته بعد از” پکستون گفت: صبح روز یکشنبه در Steinbrenner رشته محل باشگاه وانجمن. “همه چیز مانند آن را باید.”

پکستون تخمین زده می شود زمانی که او شروع به پرتاب او شروع خواهد شد از حدود 50 فوت است.


David Hale, یک نامزد به یانکی ها’ 13-man, کارکنان, یکشنبه آغاز شده و به دو اجرا دو بازدید و پیاده روی در 1 2/₃ نوبت به ببر.


Aaron Boone شامل غیر فهرستی دعوت Rosell Herrera در میان بازیکنان است که می تواند ارائه خود عمق اگر به Giancarlo استانتون و هارون قاضی نیست آماده برای روز افتتاحیه. هررا یک ابزار بازیکن تقویت خود longshot شانس با رفتن 3-برای-یکشنبه 3 و 7-برای-14 در این بهار.


احضار از جزئی لیگ تسهیلات میگوئل Yajure, Kaleb Ort و آدونیس Roso ترکیب را تا هشت اجرا می شود و شش بازدید در دو نوبت.


Yajure, 21, کار کامل ششم دور زده و از هر سه مورد. او بیرون رفت و شروع به هفتم و برچسب برای سه اجرا می شود. در 1 1/₃ نوبت Yajure راه می رفت یکی زده و از چهار.


خورشید. ماهیگیری. استخر. ساحل. خواب. آبجو با خدا ممنوع. دوشنبه تاریک است در یانکی ها’ برنامه. این یکی از دو روز طول فلوریدا بخشی از بهار آموزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>