غول اضافه کردن کامرون فلمینگ در گفتن رایگان آژانس حرکت

روشن است غول ارزش چه جدید دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گریم برای گفتن دارد — تا آنجا که ارزیابی بازیکنان او با در قبلی متوقف می شود. در حال حاضر دو نفر از گراهام سابق linebackers در خلیج سبز توافق کرده اند که به شرایط قرارداد.

در حال حاضر چگونه در مورد برخی از ورودی های جدید از حمله هماهنگ کننده Jason گارت و جدید خط حمله مربی مارک کلمبو?

غول نیاز به اضافه کردن استعداد و گزینه های خود را به خط حمله و آنها تا یکشنبه شب توافق به نظر با کامرون فلمینگ سابق کابوی توهین آمیز مقابله با معنی نظرات گارت و کلمبو شد توجه توسط مدیر کل دیو Gettleman.

فلمینگ, 27, نه تنها کار با گرت و کلمبو با کابوی ها در دو سال گذشته اما او همچنین دارای تجربه با سر مربی جو قاضی برای وقت خود را با هم در انگلستان است. فلمینگ بود, 2014 دور چهارم انتخاب توسط میهن پرستان خارج از دانشگاه استنفورد. او شروع به بازی در هر دو مقابله با نقاط و بود شروع مناسب در مقابله با میهن پرستان’ Super Bowl LII از دست دادن به عقاب.

در حال حاضر این غول شروع می شود (از چپ به راست) Nate لحیم کاری خواهد هرناندز, اسپنسر, قرقره, Kevin Zeitler و نیک دروازه خود را در خط حمله. غول می خواهید ارتقاء و یا حداقل رقابت بیشتر در مرکز و راست مقابله با. فلمینگ هرگز تمام وقت استارت در شش فصل NFL — 26 شروع می شود در 75 بازی — و او چهره به رقابت برای شروع مناسب مقابله با نقطه.

لحیم کاری در سمت چپ مقابله با دریافت یک جایزه 3 میلیون دلاری زیرا او در این فهرست با شنبه شروع لیگ کسب و کار در سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>