غول اهدا سه اضافی میدارد در پیش نویس NFL

غول تصمیم به دنبال ایمنی Landon کالینز در رایگان آژانس از یک سال پیش و اعتقاد بر این است که از دست دادن را به طور قابل توجهی عامل به فرمول را به پشت یک سوم دور جبرانی انتخاب در سال 2020 پیش نویس NFL. که باور به واقعیت تبدیل شد روز سه شنبه هنگامی که غول اهدا شد دو میدارد در آینده پیش نویس است.

غول به دست آورد اضافی انتخاب در دور سوم (99 کلی) و دو در دور هفتم (Nos. 247 و 255). به عنوان آن می ایستد در حال حاضر شماره 255 نهایی انتخاب در پیش نویس, به غول این فرصت را به آقای بی ربط.

اضافی و دور سوم انتخاب خواهد آمد 31 لکه های بعد از غول را انتخاب کرده در صورتی که تجارت دفاعی برای مقابله با لئونارد ویلیامز. که در مقابله با جت هزینه غول سوم خود را طفیلی شماره 68 کلی و مشروط انتخاب خواهد شد که یک چهارم یا پنجم-طفیلی در 2021. غول در حال حاضر 10 کل میدارد. خبر خوب: سه میدارد آمده در بالا 99. خبر بد: چهار میدارد در دور هفتم.

غول به یکی از شش تیم به دریافت سه جبرانی میدارد. این پرستان سرب لیگ با چهار comp میدارد.

با عدم اطمینان در مورد توافق مذاکرات دسته جمعی مهلت به جای حق رای دادن و یا انتقال tag بازیکنان عقب رانده شد به شنبه. مهلت قبلا تعیین شده برای این پنجشنبه. پس این غول دست آوردن چند روز اضافی به تصمیم می گیرید اگر آنها را امن ویلیامز با یک برچسب و یا اجازه می دهد تا او را برای ورود به بازار باز در آژانس رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>