غول’ کلت McCoy در دانیل جونز’ بازگشت در طول کثیف بار

یک بار پس از یک زمان کلت McCoy بود شروع NFL quarterback. او با صدا غذا خوردن به طور ناخواسته مانعی برای توسعه خود را بین اول و دوم فصل. او امیدوار است تا قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن این تجربه با دانیل جونز و کمک دوم-سال غول های کارفرمایی غلبه بر این چالش offseason.

McCoy, 33, امضا یک سال قرارداد به ارزش 1.5 میلیون دلار به عنوان جونز’ پشتیبان گیری. McCoy در آغاز هشت بازی برای Browns در سال 2010 اما در بهار سال 2011 تا به حال به دور ماندن از تیم تسهیلات چرا که بازیکنان قفل شده بودند توسط صاحبان میان کار نزاع.

این بهار جونز قادر خواهد بود به تجربه هر گونه عادی به عنوان او به نظر می رسد به بهبود شرایط امیدوار کننده rookie سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بسته شده است همه NFL امکانات نگه داشتن هم تیمی های جدا از هم در سراسر کشور در یک زمان آنها به زودی خواهد بود برای جمع آوری offseason برنامه های تمرین.

“که احتمالا بدترین چیزی که اتفاق می افتد به من به عنوان یک جوان کارفرمایی,” McCoy در گفت شنبه در یک کنفرانس تلفنی. “من بازی من rookie سال و پس از آن ما رفت به تحریم رفتن به من سال دوم. من این راهکار تا زمانی که ما تا به حال دو یا سه هفته از اردوگاه های آموزشی. که اولین بار بود که من می دانستم که هر چیزی و آن را به یک سیستم کاملا جدید. من بازی مناسب و معقول که در آن سال اما تیم ما قطعا تلاش.

“من فکر می کنم من می تواند برخی از تجربه و برخی از درس های آموخته شده از آن و امیدوارم کمک دانیل. من فکر می کنم دنیل آماده است برای این کار او خیلی بیشتر خود را rookie سال از من. چالش وجود دارد و آن را به یک سیستم جدید راه جدید برای تماس ، یک فلسفه جدید در آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن را به عنوان یک جرم. من را واقعا انجام بهترین من به یک منبع بزرگ برای او است.”

Colt McCoy; Daniel Jones New York Giants NFL Free Agency 2020
کلت McCoy; دانیل جونزگتی چارلز Wenzelberg

جولیا گفت: “من نمی دانم آنچه در قوانین و در عین حال” و در واقع تیم شده است به اطلاع آنها چگونه باید اقدام تا آنجا که راه اندازی برنامه های خود را. همه باعث خواهد شد از راه دور از طریق آموزش مجازی و آموزش اسکایپ و زوم جلسات و توزیع اطلاعات از طریق لپ تاپ و iPads.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی/

به صورت زنده و جونز شروع از این همه نمی تواند برخی از به زودی به اندازه کافی. غول جدید هماهنگ کننده توهین آمیز, Jason گرت و جدید, راهکار. McCoy در 10 سال کهنه را صرف گذشته شش فصل با ردسکینز. جونز به عنوان یک تازه کار در سال 2019 انجام جامد کار بتواند پت Shurmur را جرم و در حال حاضر او را به یاد یک نام تجاری جدید سیستم بدون سود یک نرمال offseason.

“من فکر می کنم به عنوان بهترین ما می توانیم, ما در حال رفتن به مجبور به انطباق و رویارویی با این چالش ها درست مثل هر کس دیگری در لیگ” McCoy گفت. “قطعا من به یاد داشته باشید که تحریم های نجومی بودن یک چالش واقعی برای من است. من بهترین من برای کمک به دانیل و مطمئن شوید که او احساس اعتماد به نفس به عنوان او می تواند و ما به عنوان یک جرم هستند و احساس به عنوان خوب به عنوان ما می تواند بیش از حد.”

McCoy نمی دانم جونز. آنها رد و بدل تعارفات دو بار در فصل گذشته قبل از Giants-Redskins بازی. رقابت در NFC شرق McCoy را به تماشای بیش از جونز از او می خواهم که یک بازیکن دیگر را بدست آورد. McCoy امیدوار است در برخی از راه او می تواند انتخاب کنید تا جایی که الی منینگ را ترک کردن به عنوان آنجا که ارائه جونز همراه با دیگر کارفرمایی در فهرست الکس Tanney با هدایت و جانباز چشم انداز.

“من فکر کردم او بازی بسیار خوبی به عنوان یک تازه کار در سال گذشته” McCoy گفت. “آینده روشن است خود سقف بالا است و او به نظر می رسد واقعا بزرگ فرد است. او بدیهی است که بسیار خوش شانس به یک مرد مانند Eli در کارفرمایی اتاق پسر من واقعا نگاه کردن به و احترام به عنوان یک مرد که آن را حق تمام حرفه ای. من فکر می کنم دنیل می داند اهمیت سالم کارفرمایی ، من به صحبت دانیل پس از من امضا یک بار و فقط به او گفت که چگونه هیجان زده هستم تا در آینده و یادگیری این سیستم جدید با هم. این نوع از تاسف شرایطی که ما در حال حاضر. ما باید برای به دست آوردن خلاق در راه برای یادگیری و رشد است.”

غول در چهار شنبه امضا طولانی-اهمیت کیسی Kreiter که صرف گذشته چهار فصل با Broncos و حرفه ای کاسه در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>