غول می تواند زمین Auburn را دریک قهوه ای در ‘بهترین بازیکن’ سناریو

INDIANAPOLIS — هیچ شانسی درست است ؟

به هیچ وجه غول استفاده از خود دور اول پیش نویس انتخاب در یکی دیگر از کشور های دفاعی lineman, راست?

نه هنگامی که وجود دارد یک نیاز مبرم برای شروع در مانور linebacker عبور متهور و ایمنی مناسب است ؟

پس از تهیه پیش نویس یک فضای داخلی دفاعی lineman در سه دور از هر یک از سه گذشته پیش نویس (Dalvin Tomlinson, B. J. Hill و دکستر لارنس) و تجارت برای دیگری (لئونارد ویلیامز) ،

نگه دارید.

وجود دارد در حال رشد احساسات در NFL محافل پست آموخته در NFL ترکیب که Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای است که به بهترین بازیکن در این پیش نویس بدون در نظر گرفتن موقعیت. و که شامل ایالت اوهایو را تعقیب جوان است.

هنگامی که تصمیم گیری بین بهترین های موجود و پر کردن یک نیاز غول مدیر کل دیو Gettleman می گوید: “بهترین بازیکن. شما می خواهید به استفاده نامحدود رایگان آژانس به خودتان را در یک موقعیت به طوری که شما می توانید پیش نویس بهترین بازیکن. بیشتر از زمانی که شما در پیش نویس برای نیاز شما در حال رفتن به یک اشتباه را ندارد.”

غول های مورد نیاز — و مربیان می خواستم — لبه-حمله کننده در انتخاب شماره 17 سال گذشته اما بهترین گزینه های موجود (Montez عرق) تشخیص داده شد که بیماری قلبی. دیگران شده اند, رسیدن, به طوری که آنها در زمان لارنس که تا به حال قوی rookie فصل در برابر اجرا شود اما فقط 2.5 کیسه در 3-4 دفاع.

“بسیاری از تیم ها می گویند که آنها حتی نمی دیده بانی برای دفاعی پردازد و یا بینی نگهبانان نه بیشتر” براون گفت. “آنها دیده بانی برای D-linemen. آنها می خواهند برای پیدا کردن بچه ها است که می تواند موقعیت در سراسر هیئت مدیره.”

Derrick Brown
Auburn جرثقیل قهوه ایگتی ایماژ

Gettleman انتظار بسیاری از top free agent عبور rushers به حق رای دادن و یا انتقال-برچسب. است که افزایش قیمت درخواست از کسانی که آن را به بازار باز است.

دو سناریو وجود دارد که در آن قهوه ای-به-این-غول شروع به ایجاد حس: اگر ویلیامز است نه برچسب و برگ در رایگان آژانس و یا اگر غول معدن و تجارت از انتخاب شماره 4 به بعد در 10 صفحه و قهوه ای هنوز هم در دسترس است.

“من فکر می کنم من یکی از بچه ها در دفاع گفت:” قهوه ای که اضافه شده ملاقات او با تمام 32 تیم در این هفته است. “من سعی می کنم به من تحمیل اراده بر مردم است.”

چیدن 6-پا-5, 326-پوند قهوه ای خواهد بود منفور با غول های طرفداران و خواهد سوخت منتقدان که می گویند Gettleman گیر کرده است در 1990s اجرا-اول NFL. GM گفته او “ضخیم کرگدن پنهان” وقتی که می آید به انتقاد. مربی جو قاضی استخدام پاتریک گریم برای اجرای چند نگاه دفاع.

“اگر شما نمی توانید بازی دفاع شما نمی توانید موفقیت در این لیگ” قاضی گفت. “شما باید برای اجرای توپ, توقف اجرا و پوشش ضربات. اینها سه چیز شما نیاز به انجام به توان فیزیکی تیم و شما می توانید با برنده شدن در این لیگ بدون اینکه فیزیکی تیم است.”

چند linemen توهین آمیز در این ترکیب از جمله ممکن است بالا 10 انتخاب اندرو توماس گرجستان ذکر شده قهوه ای خود را به عنوان سخت ترین رقابت در کالج. او تا به حال 13, کیسه و کیسه و 33.5 پردازد برای از دست دادن در زندگی حرفه ای او.

“تصویب و اجرای آن بود و دو تیم دیوانگی وقتی که آمد آن زمان به بازی در برابر ما” براون گفت. “و این چیزی است که من قرار است به انجام در دفاع — قادر خواهید بود برای کمک به بچه های دیگر بهتر باشد.”

قهوه ای نزدیک به پیروی فلچر Cox, کریس جونز marketo و هارون دونالد — چهار نفر از بهترین داخلی عبور rushers در NFL. او بازگشت به مدرسه فارغ التحصیل شد و به جای ورود 2019 پیش نویس است.

تیم متوجه تفاوت.

“آنها پرسید:” در سال 2018 شما نیست به عنوان سازگار به عنوان 2019. چگونه شما می دانم که ما نمی خواهد که مرد؟’ “براون گفت. “که مرد نمی وجود داشته باشد و نه بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>