غول’ بعد از لئونارد ویلیامز حساب است که تقریبا در اینجا

غول به 2-6 در Oct. 28 زمانی که آنها ساخته شده چه قطعا به نظر می رسید مانند یک فرد تجارت با جت های دفاعی برای مقابله با لئونارد ویلیامز. غول به پایان رسید 5-11 ویلیامز در هشت بازی با تیم جدید خود را تولید نصف گونی (و یک دسته کامل از فشار).

به زودی به اندازه کافی به روز حساب می رسد برای مدیر کل دیو Gettleman این آمر ویلیامز معامله است.

Gettleman حمل یک سال 2020 دور سوم به پیش نویس انتخاب کنید و یک 2021 پنجم-انتخاب دور به جت برای ویلیامز حتی اگر ویلیامز راه اندازی شد برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد در پایان فصل است. این 2021 انتخاب مشروط است — آن را تبدیل به یک چهارم طفیلی اگر غول نشانه ویلیامز قبل از مارس 18 آغاز رسمی NFL free agency.

اگر غول ثبت نام نمی ویلیامز تجارت یک فاجعه برای Gettleman. اگر آنها او را امضا مالی ارزش معامله را تعیین خواهد کرد که آیا Gettleman views بازیکن متفاوت (بالاتر) از بسیاری دیگر در سراسر لیگ.

یک راه وجود دارد برای Gettleman برای حفظ ویلیامز اما نه متعهد به او. یک هفته دو پنجره باز می شود Feb. 25 برای تیم به انتخاب بازیکنان برای برخی نامگذاریهای. غول می توانید امن ویلیامز برای سال 2020 با قرار دادن حق رای دادن تگ بر روی او اما که هزینه پیش بینی شده 16 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه — راه بیش از حد برای این بازیکن خاص. انتقال tag خواهد هزینه پیش بینی شده 13 میلیون دلار در کلاه و به غول های مناسب برای مطابقت با هر گونه پیشنهاد ویلیامز دریافت در رایگان آژانس اما این غول نمی خواهد دریافت هر گونه غرامت و اگر او را ترک. حق رای دادن برچسب به ارمغان می آورد دو میدارد دور اول به عنوان غرامت قیمت هیچ تیم پرداخت خواهد شد.

Leonard Williams Giants
لئونارد ویلیامزرابرت Sabo

نه برچسب گزینه خوبی است با توجه به حقوق و دستمزد-کلاه فضای این دسته نیاز به نگه داشتن ویلیامز در فهرست. آن می ایستد به همین دلیل هر چندین ساله قرارداد شروع می شود در $10 میلیون دلار در هر سال و بیشتر احتمال دارد به 12 میلیون دلار در هر سال به طور متوسط برای دوام اجرا-چوب پنبه تبدیل می شود که در 26 ژوئن.

Gettleman معتقد است ویلیامز “در مورد خود وارد نخست” و پس از این گذشته فصل اشاره کرد ویلیامز “بهبود یافته ما عجله دفاع با او در آن وجود دارد. او buzzes در اطراف کارفرمایی.”

Gettleman خلاصه بحث حرکت بدین ترتیب: “آب شد و ارزش فشار.”

تنها اگر غول نمی تواند قیمت را در Williams. او در هشت بازی او تا به حال 26 پردازد و یکی مجبور اشتباه و نیم گونی. درست است او وزوز در اطراف کارفرمایی با 17 فشارها و 10 کارفرمایی بازدید — تولید عالی. اما او دان با 17.5 کیسه در 79 بازی های NFL.

ویلیامز ارسال سیگنال های مختلط به عنوان 2019 فصل نزدیک شدن پایان بیان داشت آنچه که او را دیدم و احساس در اطراف غول, ابراز تمایل خود برای ماندن در این منطقه پس از چهار سال با جت. او همچنین در مورد تست بازار و نه حل و فصل برای یک زیر-ارزش قرارداد و تمایل خود را برای برنده شدن — چیزی که او دارای تجربه های زیادی را در پنج فصل NFL. اگر او را ترغیب به ثبت نام با غول های بدون هدف قرار دادن رایگان آژانس شما می توانید مطمئن شوید که این غول را به حول و حوش است.

اگر ویلیامز علائم در جای دیگر غول برخوردار شوند جبرانی پیش نویس انتخاب در بازگشت. Gettleman برآورد آن خواهد بود و دور سوم انتخاب کنید اما این فرمول بر اساس عوامل متعدد و تعیین نمی شود تا زمانی که کل رایگان-عامل کارت امتیازی کامل شده است.

ویلیامز به نظر می رسد به بهترین جا داخل در 4-3 خط دفاعی اگر چه او نمایش برخی pass-راش انرژی به عنوان دفاعی در پایان 3-4 مقابل غول های مورد استفاده در 2019. همه نشانه جدید غول های دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام برنامه ای برای استفاده های متعدد دفاعی در جبهه با دکستر لارنس و Dalvin تاملینسون مجموعه به بازگشت به کشور linemen. غول خواهید ویلیامز موجود در آن گروه و اگر او نمی Gettleman خواهد شد برخی از تبیین کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>