غول بودجه برنامه مراقبت از کودکان برای کمک به کروناویروس اضطراری کارگران

غول در حال انجام بخشی خود را برای کمک به پاسخ اضطراری پرسنل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

غول, بودجه یک برنامه مراقبت از کودکان که رایگان خواهد بود برای پاسخ اضطراری بدون هیچ هزینه برای 10 هفته در Meadowlands YMCA. این برنامه را گسترش خواهد برای Y به مراقبت از به 42 کودکان است.

“همانطور که ما از طریق چنین دشوار و زمان تلاش در سراسر کشور ما و جوامع ما, من می خواهم به صمیمانه با تشکر از همه کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ که در خط مقدم مبارزه با این ویروس” غول کارفرمایی دانیل جونز گفت: در یک ویدئو بر روی این تیم حساب توییتر. “به چالش کشیدن بار را بهترین در بسیاری از, و همه شما افزایش یافته است به مناسبت”

YMCA باید بودجه های بیشتری برای گسترش برنامه مراقبت از کودک برای Bergen County, وزارت بهداشت, هادسون بیمارستان منطقه ای و هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه ضروری پرسنل با توجه به آزادی مطبوعات.

Ý ارائه کرده است اورژانس در تمام طول روز برنامه مراقبت از کودک برای اولین پاسخ دهندگان و دیگران پس از بسته شدن سلامتی خود و استخر عملیات در روز دوشنبه. رژیم صهیونیستی. Phil مورفی موظف است که مدارس و سینما و دیگر اماکن عمومی مانند Y تا به حال نزدیک به جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>