غول’ جو قاضی مقدمه می آید از طریق کنترل از راه دور راهکار

نزدیک به یک سال پیش Eli Manning بازگشت به غول تسهیلات برای شروع offseason برنامه تمرین.

“شما در آمده است تا به حال خوب offseason کار سخت هیجان زده می شود با این تیم و مربیان” منینگ گفت: در آن زمان. “رفتن به که سال دوم شما همیشه باید یک مزیت شما می دانید چه جرم است کمی شما می دانید آنچه مربیان مانند.”

یک سال بعد که می توانست fathomed که Eli Manning بازنشستگی خواهد بود که تنها جنبه به باز کردن برنامه ریزی از سال 2020 offseason تمرینات ساخته شده است که هر گونه حس ؟

این غول نیست با تیم خود و مربیان است. این غول در حال رفتن به سال دوم از هر چیزی نه جرم و نه دفاع. این غول نمی دانم چه جدید مربیان مانند.

دوشنبه قرار بود یک روز بزرگ برای جو قاضی 38-سال, تازه کار سر مربی. غول به یکی از پنج تیم NFL (کابوی, Panthers, Browns و Redskins هستند و دیگران) با سر مربیان مجاز به شروع به خود را “داوطلبانه” offseason برنامه های یک هفته دو سر را در تیم حفظ خود سر مربی. چیزی است که کسب و کار به طور معمول در میان COVID-19 همه گیر و به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت هیچ جمع هر کسی در Giants تیم تسهیلات نه شنبه و نه برای آینده قابل پیش بینی.

هنوز این روز از اهمیت برای قاضی است. غول مجاز به ارسال جدید playbooks به بازیکنان تمام دریافت از راه دور به تیم خود را-با صدور الکترونیکی قرص. با توجه به یادداشتی از لیگ های صادر شده برای تمام تیم ها در اواخر هفته گذشته باشگاه می تواند ارسال به بازیکنان نه تنها playbooks بلکه تصویری به صورت “داوطلبانه استفاده از” که “ممکن است شامل مربیگری و یا آموزشی اور صوتی و یا محتوای صوتی سوار نمودار شماتیک یا تفسیر نوشته شده.”

دیگر از آن هیچ مربی-بازیکن تعامل مجاز است در این مرحله به لیگ برتر تلاش می کند به شکل جدید قوانین و مقررات در حالی که برخورد با اجتماعی فاصله اقامت در خانه محدودیت و بهترین راه برای حفظ تعادل رقابتی در یک اقدام بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی است.

این یادداشت همچنین اظهار داشت: لیگ است که بحث “امکان تجدید نظر” به offseason برنامه های تمرین است که اجازه تیم به “رفتار در کلاس درس, آموزش تمرینات و غیر فوتبال برنامه های آموزشی بر اساس مجازی” در حالی که این تیم امکانات بسته باقی می ماند.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که ایده آل نیست روز دوشنبه تحولات هستند یک مزیت برای این غول. برای اولین بار کارفرمایی دانیل جونز به عنوان فصل دوم خود را به نگاهی به سیستم Jason گرت, جدید, حمله هماهنگ خواهد شد و در نهایت نصب کنید. برای اولین بار بازیکنان در دفاع به دیدن این سیستم جدید قرار داده در توسط هماهنگ کننده پاتریک گراهام یک سیستم انتظار می رود کاملا متفاوت از یک مورد استفاده توسط جیمز Bettcher دو سال گذشته. جونز و دیگر بازیکنان در جرم می تواند نگاهی به آنچه گرت زد با کابوی ها و بازیکن دفاعی می تواند مطالعه چه گراهام در سال گذشته زد با دلفین ها. در حال حاضر همه آنها را به دیدن آنچه که این کارکنان جدید در واقع اجرا خواهد شد.

در هفته گذشته تازه امضا شده در داخل linebacker بلیک مارتینز اعتراف نمود که “به نوعی در برزخ” را به عنوان او کار می کرد در خانه در توسان. او جلوتر و رو به جلو به آنچه که او قادر بود در نهایت به دریافت خواهید کرد در روز دوشنبه.

“من می دانم که هنگامی که من قادر به دریافت راهکار آن را نوع تواند نقطه شروع من از نوشتن این یادداشت به پایین انجام کارهایی که لازم است به مطمئن شوید که من می دانم همه نقش و چک و همه چیز” مارتینز گفت.

joe judge giants playbook download coronavirus
جو قاضیچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

این مشکل برای مارتینز و دیگر تازه واردان است که آنها را به آنچه آنها را در صفحه نمایش خود را و آن را به این زمینه است.

برای تمام غول های, آن است که اساسا این: “در اینجا این است که مواد شما نیاز به آزمون. ما نمی توانیم پاسخ به هر گونه سوال در حال حاضر مطالعه بر روی خود را.”

تیم با بازگشت سر مربیان و سیستم در محل به شکل یک مزیت قابل توجه این بهار و تابستان که از راه دور آموزش مجازی نمیتواند جایگزین واقعی در زمینه درس. قاضی این کار را کردم و دور مارس 6 در تقویم خود را به عنوان اولین بار تیم خود را مونتاژ با هم. آن جلسه را به صبر.

“بدون داشتن بازیکنان به صورت روزانه قادر به کار با آنها به صورت روزانه وجود دارد پس شما از دست رفته در گرفتن بدانید که واقعا این بچه ها” قاضی گفت: در اواخر ماه فوریه در NFL سراغ ترکیب.

در حال حاضر این مهم است که به نگه داشتن بازیکنان را دور از یکدیگر. کاملا غیر منتظره ساختمان در حالی که از هم جدا است بزرگترین چالش در این سال مقابله با یک بار سر مربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>