لئونارد ویلیامز است که به دنبال بیش از فقط یک روز پرداخت.

ویلیامز به دنبال میهن پرستان سابق و اظهارات دفاعی lineman ریچارد سیمور برای آموزش و کمک به او تلاش می کند برای گام بعدی در یک مبهم حرفه ای. عکس توییتی توسط ویلیامز نشان می دهد این دو با هم و ESPN گزارش داد که سیمور دعوت ویلیامز به آتلانتا خانه به نقد و بررسی بازی فیلم و پیوستن به یک تمرین است.

“من مشغول به کار با او را ارزیابی آنچه که من فکر می کنم نقاط قوت و ضعف آنها” سیمور ESPN گفت: “و چه او نیاز به انجام به نگاهی است که گام بعدی به این چندساله همه بازیکن حرفه ای است که او توانایی بود. او 25 سال است. او جوان است. ورزشی است. می تواند اجرا شود مثل یک آهو.”

غول معامله سوم-انتخاب دور در سال 2020 پیش نویس NFL و یا یک چهارم و یا پنجم-طفیلی در سال 2021 به جت به دست آوردن ویلیامز در ماه اکتبر گذشته.

آن را عجیب و غریب و بسیار مورد انتقاد قرار معامله را با توجه به دو پیروزی غول شد سر هیچ و ویلیامز عامل رایگان و بدون اطمینان از امضای مجدد. غول’ منحصر به فرد پنجره برای مذاکره با فرمت ویلیامز خواهد بود تا در چهار هفته زمانی که نامحدود رایگان آژانس باز می شود.

هر دو طرف ابراز علاقه با هم باقی مانده. ویلیامز ارزش بازار برآورد شده است در $8.2 میلیون نفر در هر سال توسط spotrac.com اما بالا دفاعی linemen کسب نزدیک به دو برابر این مبلغ و او می بیند خود را در نخبگان ورید.

ویلیامز تا به حال 11 کارفرمایی بازدید در هشت بازی با پاس-راش-گرسنگی غول های, پس از پنج در هفت بازی برای جت که داد تا در سابق خود شماره 6 به طور کلی انتخاب از طریق تجارت در فصل پنجم. او سوار تنها Markus طلایی (27) و لورنزو کارتر (13) برای Giants’ سرب با وجود این اواخر ورود.

اما داستان با ویلیامز است که او یک خانم به عنوان یک عبور-حمله کننده. او شمع تا با عجله فشارها و بازدید اما تنها 2.5 کیسه در آخرین 26 بازی. او نمرات خوبی به عنوان یک اجرا مدافع.

سیمور بازنشسته در سال 2012 با 57.5 کیسه بیش از 12 فصل است. او Pro Football Hall of Fame فینالیست این سال است.

“من احترام کار سخت از بچه ها آمده است که در چهارم, پنجم, ششم, هفتم, دور, اما آن را متفاوت هنگامی که شما هستند و باید برای انجام در آن سطح اساسا با هدف خود را در پشت تمام وقت و زندگی است. و فراتر از انتظارات” سیمور گفت. “من او را به گفتن آن را واقعا در مورد رقابت. رقابت. و حلق آویز در اطراف و در اطراف افرادی که طرز فکر مشابه بودن در آن محیط همه زمان ها است. این کمک می کند تا در شرایط از آنچه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر